Lukáškův vesmír

Lukáškův vesmír

V týdnu mi domů dorazila jedna super věc z MILE ze Slovenska. Objednala jsem Lukáškovi vesmírný plakát, přesněji kreativní plakát se čtyřiceti samolepkami a bylo jen na Lukáškovi jak se samolepkami popere. A jelikož je Lukášek ve fázi domácího léčení s neštovicemi, je rád za každou novinku, kterou jsem od středy v naší domácnosti vymyslela!!! A věřte mi, že to není vůbec jednoduché pořád něco vymýšlet. V sobotu jsem vytáhla na stůl právě výše zmíněny kreativní vesmír a Lukáškovi se rozzářily očička :-) Téma vesmír je u nás hodně časté, pro Lukáška je za nebem a mraky již jen vesmíííír, kde si lítají kosmonauti, hvězdičky a mimozemšťani :-) A jak vypadalo jeho tvoření? Asi takhle - planety za sebou, dle jeho slov: "Jsou v koloně", komety za sebou, hvězdičky za sebou :-) Vše v koloně jako autíčka :-) Kosmonauti si prý dávají high five, no miluji jeho fantazii... Musím říct, že super věc, děkuji za krásný nápad. Co by to bylo za vesmírné tvoření bez krásného vesmírného trička, které je součástí velmi vydařené VESMÍRNÉ KOLEKCE...

Princip je strašně jednoduchý, myslím si že každý tříleťák se s touhle zábavnou hrou popere. Stačí sloupnout samolepka, která se poté nalepí na plakát :-) Zde musím zmínit, že není úplně snadné nálepku znovu sloupnout a nalepit na jiné místo :-( Samolepky se deformují. Trošku jsem to čekala, myslela jsem si, že to budeme moci přelepovat nonstop, omlouvám se dámám z MILE, snad se nebudete zlobit za upřímnost.

Lukáškův vesmír :-) Zde jsou krásně vidět jeho kolony, díky kterým se usmívám. Z vesmírné kolekce máme i nádhernou mikinu s kosmonautem, tu vám představím třeba příště, ale vy co mě sledujete na Instagramu, tak vy víte. Nahlédnout můžete ZDE. Na závěr bych vám všem moc chtěla poděkovat za krásné slova v reakci na páteční článek, jste na mě všechny moc hodné, psaly jste mi hodně i do soukromých zpráv a toho já si vážím úplně nejvíc! Jste skvělé a vážím si vás. V pátek mi stačil spánek s Lukáškem a rázem byl svět růžovejší :-) Moribundus jsem překonala a mám za sebou krásný víkend. Snad jste se měli také krásně. Lukášek zvládá neštovice také moc dobře, není potřeba ho litovat. Děkuji, že vás mám, Veru.

Novinky od T: BY TETESEPT

Novinky od T: BY TETESEPT

Bojuji s podzimními chmury

Bojuji s podzimními chmury