Lukášek v Pise

Lukášek v Pise

Během naší dovolené v Toskánsku jsme poznávali i jiné krásy Itálie. Město Pisa jsem měla v hledáčku již dlouho. Proto jsem byla ráda, že jsme město mohli vidět. Pisa byla dvě hodiny od naší základny, vyrazili jsme proto hned po snídani. Pisa je po celém světě známá svou Šikmou věží, která je na náměstí Piazza dei Miracoli. Musím říct, že vidět naklánějící se věž je opravdu zážitek, ten úhel naklonění je obrovský, samotnou mě ihned napadlo jak je možné, že stále drží/stojí?!? :-D Lukáška památky nechávají chladným, vůbec netuší proč matka-tedy já dělám samé wáááu, jééé, ááách. Lukyno se skvěle zabavil Pinokiem, hračka za dvě Eura ho nadchla na několik hodin. 

Těsně před dovolenou Lukáškovi dorazil balíček od Alice&Alice, v balíku bylo triko (oboustranné-z jedné strany má puntíky, z druhé proužky) a džínové kraťasy v limetkové barvě. Obě dvě věci jsou nyní ve slevách, jsou z hrozně moc příjemných materiálů a ty barvy Lukáškovi a jeho opálení moc sluší, co říkáte? Nové máme i maskáčové boty Crocs! Hurááá, konečně mám něco k maskáčové kšiltovce s pandou od LoowFat Kids. Sháním k ní něco již několik týdnů! Děkuji Urbanlux za pomoc ;-) maskáčové slip-on nejsou zatím v nabídce v eshopu, ale již brzy tam budou a věřte, že jsou boží, lehounké jako pírko a moc pohodlné. Lukášek je chtěl nosit celou dovolenou...

Kraťasy, triko - Alice&Alice; Kšiltovka - LoowFat Kids; Boty - Crocs

Pisa je krásné město, připravte se na davy turistů, to již k takovým místům patří. My jsme zažili totálně rozpálené náměstí. Utratili jsme nějaké peníze na trzích, které jsou poblíž a na oběd jsme si dali výborný kebab. Po Pise jsme zajeli na bílou pláž do Vady. Já jsem z pláže nadšená nebyla, ale mí kluci si to u moře užili a o tom návštěva moře byla. Za mě byla pláž přelidněná a bylo tam na mě moc Čechů... Znáte tuhle bílou pláž? Snad se vám mé malé ohlédnutí za Pisou líbilo a hlavně malý Lukášek ve svém novém outfitu. Těším se na vaše komentáře, Veru. 

Nezapomeňte soutěžit ZDE.

K2r prací ubrousky a sáčky

K2r prací ubrousky a sáčky

Soutěž s Pharma Future

Soutěž s Pharma Future