Listopad ve fotografiích

Listopad ve fotografiích

Listopad utekl jako voda a asi to bylo i tím, že jsme prvních několik dní strávili na dovolené. Vyrazili jsme za sluníčkem do Dubaje a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených, kde jsem kdy byla. Dubaj si zaslouží samostatný článek, jen si musím najít čas na úpravu fotek. Na dovolené jsme pochopitelně byli všichni tři. Byla jsem jen já a mí kluci…

IMG_4251.JPG

Hned po návratu (ani jsem se nestačila označit, že jsem již doma) jsem vyrazila na ochutnávku nových káv Nespresso. Byla nám představena limitovaná edice inspirovaná pařížskými cukrovinkami. Byla to krásná akce, opět v Nespresso experience centru v Pařížské ulici a jak vidíte, bylo opět nádherně a fotili jsme se legendárním balkónku. Opět se sešla super parta ženských, to mám na Nespresso akcích úplně nejraději. Děkuji, že mohu patřit do #nespressorodiny.

IMG_8046.JPG

Byla jsem pozvaná na druhý krásný Vánoční event, tentokrát od firmy Lala Design. Já jsem firmu do té chvíle neznala, ale zalíbila se mi na první pohled. Lala Design má v nabídce mé oblíbéné nordic značky a já jsem se zamilovala do těchto svícnů a váziček od Kähler. Event pořádala má kamarádka a musím říct, že to bylo nádherné a vydařené. Jako bonus bylo tvoření vánočních věnců. Děkuji za pozvání.

IMG_5395.JPG

Vyrazila jsem na snídani s jednou svou bývalou kolegyní a nyní kamarádkou do nového podniku na Letné. Ten podnik není nový, nový byl pro mě. Já chodím na snídaně jen do svých oblíbenců a nyní jsem chtěla poznat místo nové. Kamarádka mě krásně vyfotila s mou novou ledvinkou, je stejně jako boty koupená v CCC. Moc se mi trend ledvinek líbí, ale nevím zdali si to můžu dovolit no :-) Tak je to semnou a s módou docela často no.

IMG_5627 2.JPG

Udělala jsem obrovský nákup nového kuchyňského nádobí v Pepco. Rozhodla jsem se, že budeme letošní Vánoce ladit do stříbrna a tak jsem pořídila stříbrný servis, včetně hrníčků na čaj, kávu a všech možných talířků. Jsem tím naprosto ohromená!!! Miluji Pepco. Je někdo kdo Pepco rád nemá? Podle mě nikdo takový neexistuje. Utíkejte tam na vánoční dekorace…

IMG_5644.JPG

Třetí event s vánoční tématikou, tentokát jsem přijala pozvání od Notino.cz, kde nám byly představené nové dárkové krabičky ve dvou barvách (bílá a červená). Notino bude balit dárky za vás a mě se ten nápad upřímně zalíbil. Já bych si tak přála dostat nějaký krásně zabalený dáreček :-) Dárková krabice je za 99,- korun a naklikáte si ji v závěru objednávky na eshopu. Na eventu bylo hezké to, že tam někdo přemýšlel a vymyslel pro nás blogerky nějakou aktivitu a to zdobení perníčků. S holkama nás to moc bavilo, na fotce jsem s mou kamarádkou a úspěšnou blogerkou Alicí Mámou stylově.

IMG_5710.JPG

Mám za sebou jeden krásný Flatlay workshop pod taktovkou Aki Votrubové. Workshop se konal ve Škole stylu a součástí byly i dekorace z mého oblíbeného eshopu Bella Rose. Byl to celodenní kurz, který mě opět naučil nové věci a užila jsem si ho na maximum. Pokud se chcete vzdělávat třeba právě s Aki, tak sledujte Naučmese.cz, kde má kurzy vypsané. Já se s ní moc ráda vzdělávám, kdyby vás cokoliv zajímalo, tak mi napište.

IMG_5978.JPG
Tyhle dokonalé donuty byly také součástí flatlay workshopu s Aki.

Tyhle dokonalé donuty byly také součástí flatlay workshopu s Aki.

V listopadu jsem si naordinovala pár “pyžamových dnů”. Jsou to dny, kdy neopouštím barák a snažím se pracovat z domova. Fotím, píšu články, odepisuji na emaily a klidně si i jen tak lenoším. Říkám si, že si to zasloužím. Nemyslete si, nesedím na zadku a nekoukám na telku. Já beru jako relax i úklid domácnosti. Mám tyhle dny fakt ráda a kdo by nechtěl trávit dny v takhle krásném pyžamu, mám k němu i župan a vše je z F&F.

21-17-20.JPG

Praha se ladí do nádherné vánoční atmosféry a já miluji všechny tyhle krásně a promyšlené květinářství. Vytáhla jsem svůj starý chlupatý kožíšek a užívám si ho. Opět vím, že mi přidává kila, ale on je tak teplý, že si ho nedokážu odpustit. Jo a mám nový boty z CCC, děsně mě začaly bavit boty na vysokých platformách, občas mám i holý kotníky, protože nesnáším vysoký ponožky a mám doma jen ty nízké. Líbí se vám moje nové boty?

8165.JPG

Listopad byl celý o narozeninách blogu. Napsala jsem x článků, postů na Instagramu a milionkrát jsem na soutěžě upozorňovala. Upřímně? Byly to hodně náročné týdny… Představte si stovky notifikací, pořád něco blikalo, svítilo, komentovalo se. Měla jsem radost z velké účasti, ale taky jsem se těšila až to všechno skončí. Jen bych vám chtěla ve stručnosti napsat, co takové soutěže pro mě obnáší. Všechny firmy mi produkty pro vás poslaly domů. Já jsem věci nafotila (nikdy bych nepoužila produktové fotografie, jiné blogerky to dělají), pak jsem x desítek balíků zabalila a rozeslala k vám na své náklady. Ve výsledku mi za 40 balíčků poděkovalo asi pět z vás, což mi bylo líto. Ale pořád tajně doufám, že jsem vám udělala radost!

IMG_6809.JPG
8112.JPG

Poslední listopadový týden byl jen o mě a mém muži. Lukáška jsme zavezli na hlídání k prarodičům na Moravu a užívali jsme si dny jen o nás dvou. Tyhle dny jsou pro nás vzácné a proto jsme nemarnili čas a každý den jsme spolu něco podnikli - kino, snídaňový brunch, večeře, procházka večerní Prahou, atd. Byla to skvělý týden pro nás a pro Lukáška také. Užíval si s babičkou v Krnově, chodil venčit nového rodinného pejska, pekl s babičkou cukroví a tak. Děkujeme prarodičům a kdyby byli další dobrovolníci, hlaste se.

IMG_6948.JPG
SANYTOL dezinfikuje prádlo

SANYTOL dezinfikuje prádlo

4. narozeninová soutěž #Knihy Dobrovský

4. narozeninová soutěž #Knihy Dobrovský