Lirene na cestách + S O U T Ě Ž

Lirene na cestách + S O U T Ě Ž

Máme zde léto, s létem si spojuji cestování, s cestováním si ihned vybavím balení kufrů a takový nekonečný kolotoč (což známe všichni). Balím celou rodinu a na sebe většinou myslím až úplně na konci celého procesu. Do kosmetického kufru si nikdy nesmím zapomenout zabalit věci na čištění a odlíčení pleti (s naprostou pravidelností zapomínám odličovací tampony). Letos vyrazím k moři s dokonalým mini balením Micelární vody Lirene a Fyziologickým micelárním gelem Lirene. A o tyhle dvě šikovné věci budeme dnes soutěžit. Mám pro vás pět balíčků cestovní kosmetiky Lirene. Pojďme společně vytvořit cestovní deník kosmetiky Lirene s hastagem #LireneNaCestach. Více o podmínkách soutěž se dočtete níže...

Letní kampaň bude probíhat na FB a IG Lirene Česká republika. Fanoušci stránky budou sdílet fotky s cestovními baleními Lirene (micelární voda a fyziologický micelární gel). Každý týden se vyberou 2 výherci (jeden z FB a jeden z IG), kteří obdrží balíček Lirene v hodnotě 500 Kč. Dvěma hlavními cenami na začátku srpna a září budou 2 fotoaparáty Fujifilm Instax mini (jeden pro každý měsíc), jeho výherce vybereme ze všech do té doby postovaných fotek. Kampaň začne 26.6. a její pravidla budou k nalezení na IG a FB Lirene Česká republika - sledujte tyhle profily a nic vám neunikne :-)

A co musíte splnit, aby jste se mohly do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Kdo soutěž nasdílí, bude do losování zapojený 2x
  4. Napiš komentář pod foto na FB nebo zde pod článek na BLOGU - Napište mi vaše cestovatelské plány na léto :-) Pokud se nikam nechystáte, napište mi třeba po čem toužíte, jak by měla vypadat vaše ideální letní dovolená? 

Podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář a jedno sdílení. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 22.6.2017 ve 20:00 hodin. Následující den dopoledne 23.6.2017 zmíním na FB pět výherkyň, kterým obratem zašleme výhry.

Pokud balíček cestovní kosmetiky Lirene nevyhrajete, tak není důvod smutnit, kosmetika je běžně dostupná v drogériích a i tak se můžete zapojit do velké letní soutěže. Stačí mít na fotce výše zmíněné výrobky Lirene a nesmíte zapomenout na hastag #LireneNaCestach. Soutěž probíhá na FB Lirene i na Instagramovém profilu Lirene. Já se do soutěže zapojím 100%, protože hlavní výhra 2 fotoaparáty Fujifilm Instax mini jsou fakt cool. Stejné dárky bude rozdávat x dalších blogerek, tuším, že celkem nás bude 10, rozdá se tedy 50 balíčků cestovní kosmetiky Lirene. Těším se na výsledek :-) A vaše komentáře, mějte se krásně, Veru.

DIY zlaté boty s očima

DIY zlaté boty s očima

Mamiee a chytré prostírání pro děti

Mamiee a chytré prostírání pro děti