Letní MENTOS bonbony + soutěž

Letní MENTOS bonbony + soutěž

Letní prázdniny za pár dnů skončí a já bych vám i vašim dětem chtěla udělat radost! Dostala jsem obrovské balení plné Mentos bonbonů. Sama bych to nikdy nedokázala sníst a proto se o ně podělím s vámi. Znáte to, nejlepší dieta je podělit se :-) Mentosky se mnou hodně nacestovaly, mám je v kabelce pořád, když jsem si vzpomněla, tak jsem Mentosky vyfotila jako tomu bylo třeba v Karlových Varech, Mirakulu, Pradědově galerii apod. K létu patří smích, přátelé a pořádná dávka osvěžení. To vše zažijete, když sáhněte po nové limitované edici Mentos Say Hello Lemonade, která vašim chuťovým pohárkům dopřeje poctivý citrónový refresh, na tváři vám vyčaruje úsměv a stane se impulzem na hravé letní seznámení. Oblíbené žvýkací bonbóny Mentos i tento rok přicházejí s nápadem, jak si je vychutnávat o samotě i společně s ostatními...

IMG_6321.JPG
IMG_6013.JPG

Na každém bonbónu je nakreslený originální smajlík, který v letních teplotách nenechá chladným ani vás, ani toho, komu ho nabídnete. Recept na zábavné letní okamžiky je jednoduchý – vyndejte z kapsy, kabelky či plážové tašky ruličku „mentosek“, z ní bonbón se smajlíkem a nabídněte ho kamarádovi, sestře, dítěti či náhodnému známému – osvěžení a úsměv spojují a díky Mentos Say Hello Lemonade zažijete kouzelné letní okamžiky, po kterých je svěže na jazyku a sladce na duši.

IMG_6323.JPG
IMG_5421.JPG

Právě motiv hravosti je to, co oblíbené Mentos Say Hello odlišuje od konkurence!!!

IMG_6320.JPG

Chuť a přidanou hodnotu zábavy, kterou „mentosky“ nabízejí, ocenili i spotřebitelé v soutěži Volba spotřebitelů 2018. Mentos Say Hello Lemonade se stala  v Čechách i na Slovensku nejoblíbenější novinkou v kategorii cukrovinek. Volba spotřebitelů je prestižní a známý program, který už 18 let monitoruje, oceňuje a komentuje inovace a novinky na rychloobrátkovém trhu. Oceněné produkty jsou vyhlášené na základě průzkumu realizovaného společností ACNielsen, do kterého se v České republice zapojilo 4000 respondentů.

IMG_5812.JPG
IMG_5508.JPG

A co musíte splnit, pokud chcete vyhrát balík plný Mentosek?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - Ochutnali jste již letní limitovanou edici Mentos Say Hello Lemonade? Jaké Mentosky máte nejraději?
  4. Kdo SOUTĚŽ nasdílí, bude do losování zařazen 2x

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena ve čtvrtek 23.8.2018 v 19:00 hodin. V pátek zmíním na FB výherce Mentos balíčků.

IMG_6322.JPG
IMG_5420.JPG

Sama sebe pasuji na ambasadorku Mentos bonbonů a žvýkaček, je radost s touhle značkou spolupracovat. Jsem ráda, že ve většině případů jsou z toho balíčky i pro vás. Snad vás to těší! Mějte krásnou neděli a užívejte letních dnů, V.

Mentos články - ZDE, ZDE, ZDE a ZDE.

Lukášek si upekl pizzu

Lukášek si upekl pizzu

Nový prací gel Persil

Nový prací gel Persil