Letní blogerská inspirace na ZOOT

Letní blogerská inspirace na ZOOT

Když mi přišel email ze ZOOT, kde mě oslovili jako stylovou maminku, byla jsem poctěna :-) O to více, když mi nabídli, abych vybrala věci z jejich nabídky jako inspiraci pro nedělní newsletter. Začala jsem na tom pracovat ihned. Napadlo mě to pojmout po námořnicku, léto se blíží a k němu patří proužky, kotvičky a barvy. Mé pravidelné čtenářky ví, že je námořnický styl náš oblíbený (námořnický pokoj, námořnická oslava, Lukáškův outfit). ZOOT oslovil mě, Alici (Mámou stylově) a Iri (Můj dům, můj squat). Věřte že je mi ctí být v téhle trojici! BLOGERSKÁ INSPIRACE: Stylové děti a mámy je k vidění ZDE.

Výběr pro mě: 

První kombinace- sukně do áčka, k ní bílé tílko, baleríny, proužkovaná kabelka a sluneční brýle. Druhá kombinace - bílé džíny, triko s nápisem Hello sailor! popř lehká tmavě modrá halenka, žabky a byla bych připravená i na letní déšť s nepromokavou červenou bundou.

Kabelka; Džíny; Bunda; Žabky; Halenka; Sukně; Triko; Brýle; Baleríny; Tílko

Výběr pro Lukáška:

První kombinace - světle modré kraťasy, proužkované triko s límečkem, batůžek a lehká stylová čepice. Druhá kombinace - pruhované kraťasy, triko s majákem, mikina na zip.

Kraťasy; Šortky; Mikina; Polo triko; Čepice; Batoh; Triko s proužky; Triko s majákem

Výběr do domácnosti:

Moc se mi líbí majáky, velkou parádu by udělaly v koupelně i na terase. Do koupelny jsem si vybrala kelímek na kartáčky a pastu. Stylová mi přišla i zástěra na vaření a utěrky se stejným motivem. Světlo s kotvou by našlo uplatnění v pokojíčku, kde by se i vymalovaly omalovánky. Pod mýdlo by posloužila podložka ve tvaru rybí kostry. Na šmínky se vždy hodí stylová kosmetická taštička.

Kosmetická taštička; Omalovánky; Kelímek na kartáčky; Modrý maják; Utěrky; Červený maják; Světlo s kotvou; Podložka ryba; Zástěra

Líbil se vám můj výběr pro ZOOT? Snad ano! Pokud vás oslovilo něco z mé inspirace, pod fotkami jsou odkazy :-) Já jsem již natěšená na léto, co vy? Mějte se krásně, Veru.

Procházka v Osoblaze po dešti

Procházka v Osoblaze po dešti

Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso

Ten pocit, když si koupíš kávu Nespresso