Legrace díky splachování

Legrace díky splachování

Léto má být plné zábavy! Pokud máte malé děti, jistě víte, že kromě venkovních radovánek děti milují aktivity, do kterých se zapojí i rodiče. Co takhle si zahrát společně společenskou hru? Při chvílích spojených s radostí ze hry si celá rodina užije spousty zábavy. Večery na chalupě či na dovolené, chvíle, kdy není venku hezky, můžete propojit se zábavnými hrami. Vadí vám, že vaše děti hrají online hry? Pak jim dejte jinou možnost – zahrajte si s nimi hru, do které se zapojí celá rodina, a užijete si při ní spoustu legrace. U nás doma je legrace díky novince od Hasbro Toilet Trouble. Prostě se u nás donekonečna splachuje záchod :-) Já při každém postříkání pištím a hýkám, to nechcete slyšet, Lukášek je nadšený z každého zachodového postříkání. Hrajeme hru ve třech i s tátou Lukem a jsme navzájem všichni škodolibí :-)

Sdílejte okamžiky plné napětí a dětského smíchu při hraní hry Toilet Trouble! Hra má velmi jednoduchá pravidla. Hráči střídavě točí ruletou v podobě toaletního papíru, poté spláchnou tolikrát, kolikrát jim ruleta ukázala a u toho se dívají do mísy. Čím víckrát splachujete, tím pravděpodobnější je šance, že vás záchodová mísa postříká vodou! Poslední hráč, který zůstane suchý, vyhrává. Hra při splachování toalety vydává zábavné zvuky. Je určena pro 2 a více hráčů a děti od 4 let. Zábavou hru Toilet Trouble si zamilují všechny děti i dospělí!

Nalevo rulička, která určí kolikrát dotyčný spláchne :-) Napravo splachovadlo :-) Každé spláchnutí je doprovázeno zvukem reálného spláchnutí záchodu. Když splachujete hodinu v kuse máte pocit, že slyšíte vodopády :-D

Jaké hry hrajete s dětmi v létě vy? Tahle hra se v horkých dnech hodí i z důvodů příjemného ochlazení, doporučuji hrát mimo domácnost, jinak hrozí vytopení. Vody vystříkne ze záchodu opravdu dost. U nás ještě frčí stříkací pistole, ty já ráda nemám. Kluci se na mě vždy spiknou a utočí na mě :-) Snad vás dnešní článek pobavil a přivedl k úsměvu. Záchod nás fakt baví a jsem ráda, že ho doma máme!!! Mějte se krásně, já se vám brzy zase ozvu, V.

Mentos  S A Y  H E L L O

Mentos S A Y H E L L O

Veru a její třicetiny

Veru a její třicetiny