Květen ve fotografiích

Květen ve fotografiích

Náš květen byl akční, stejně jako předchozí měsíce a možná i jak ty následující… Já vás květnem a novinkami u nás provedu v dnešním článku.

Po dlouhé době jsem zabrousila na eshop zoot.cz a světe div se, objednala jsem, vybrala jsem si a odešla jsem nadšená. Do kabinky jsem si vzala samé netěhotenské šaty, nějaké nazouváky a koupila věci co vidíte níže na fotkách - košilové šaty a boty. A od té doby jsem nenosila skoro nic jiného, jak uvidíte na následujících fotografiích. Ty košilové šaty pak objednávaly i mé kamarádky a to mě těší nejvíc. Pár dnů na to spustil Zoot sekci Móda pro těhotné :-)

lZjqr5wPQvKn02a05zbFyA_thumb_f325.jpg

Po dvou letech šetření a chození na brigádu jsem si konečně zajela koupit svou vysněnou kabelku Gucci. Nákup jsem si užívala a byl to pro mě opět zážitek z Pařížské ulice v centru Prahy, člověk tam chodí minimálně a je z toho v rozpacích a já také. Moc hezky se o mě v butiku starali. Od té doby si kabelku užívám, hýčkám si ji a jsem do ní zamilovaná. Zároveň pyšná sama na sebe, že jsem si na ni sama ušetřila…

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f320.jpg

Vyrazili jsme s mužem na naší poslední cestu do zahraničí, zvolili jsme jedno z mých vysněných míst/měst a to Barcelonu. Nikde jsem o tom nepsala předem, chtěla jsem předejít radám ohledně cestování v těhotenství a dobře jsem udělala. Byl to nádherný výlet, článek o Barceloně si můžete přečíst ZDE.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f322.jpg

No co vám budu vyprávět, břicho roste den ode dne více a já poctivě od začátku těhotenství mažu svým oblíbeným Bi-Oilem. Když něčemu věřím, tak neexperimentuji. Bi-Oil jsem používala na jizvy po operaci před dvěmi lety a používám ho i nyní a věřím, že mě “ochrání” od nehezkých strií. Na fotce je Bi-Oil ve starém balení, ale využila jsem toho, že je to balení malé a cestovala s ním letadlem, pač mažu i mimo domov, ráno i večer, nepolevuji :-) A mě je jedno jaký má obal, prostě jsem ho spotřebovala!

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f31e.jpg

Květen je měsíc našeho Lukáška. Kdyby jen květen. Už v dubnu si nakreslil kalendář a odškrtával dny do svých narozenin a své narozeninové oslavy. Chápete to? Lukášek má šest roků. Je to velký a strašně šikovný kluk, i když tak vidí každá maminka své děti :-) Jako každý rok jsem pořídila obří nafukovací číslo a co vám budu vyprávět, dojímala jsem se i při výběru barvy balonku. Ty hormony jsou strašný “svině” :-) Narozeniny Lukáška si zaslouží svůj článek!!!

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f324.jpg

Neuvěříte, ale po návratu z Barcelony jsem po narozeninách opět balila kufry, tentokrát směr Bratislava na Mistrovství světa v hokeji. Vyhrála jsem pro svého muže dva lístky na zápas ČR-Rusko a jeli jsme tam. My s Lukáškem jsme si užívali společnost mé kamarádky a miminka, tatínek vzal kamaráda a šli fandit. My jsme si užili Bratislavu po svém, procházka do centra, radovánky v nádherném wellnes v hotelu a jen tak byli spolu. Miluji akční dny!

%%bjQs6IR4mDiXs99uAs+w_thumb_f328.jpg

No ale co vám strašně ráda představím i zde v článku (nejen na IG), jsou nové prstýnky u mého oblíbeného Daniela Wellingtona, kde víte, že jsem věrná hodinkám i náramkům. Prstýnky se opět skvěle hodí ke dvěma typům náramkům a ke každým hodinkám od DW. Já jsem pořídila ty jemnější kroužky ve stříbrné verzi a s mužem je nosíme jako snubní prsteny na leve ruce na prsteníčcích. Opět nádherná jednoduchá a čistá práce! Tleskám, okamžitě se vždy do novinek zamiluji a pyšně je nosím každý den…

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f327.jpg
IMG_3103.jpg

V květnu proběhl Festival MiNi, na kterém jsem každoročně první ve frontě. Hrozně ráda chodím osobně pozdravit své oblíbené eshopy a hlavně lidi, co za eshopy stojí. Opět jsem odešla s plnýma taškama, tentokrát jsem hodně pořizovala pro miminka a opět jsem pořídila u kamarádky Páji a jejím obchůdku Betty Brands. Vzala jsem deky pro dvojčátka (růžoví jezevčíci a modré hlavy pejsků). Nemohla jsem odejít bez novinek - plenky s duhama a českým nápisem Jsi malý zázrak holka a Jsi malý zázrak kluk. Pája se spojila s šikovnou Andreou, majitelku brendu Mama Pocket a společně se nebály a nechaly pleny natisknout, tleskám holky!!!

Jak vidíte, výbavička pro miminka se rýsuje. Objednávala jsem i na Ondálek.cz bodyčka a capáčky od Lodgeru, dále spací pytle. Dudlíky budeme mít MAM a stejně tak lahvičky. Kompletně jsem všechny z fotky označila na Instagramu ZDE.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f321.jpg

Měli jsme s mužem večer pro sebe a vyrazili do kina. Na největší blbost, kde tekla jen krev a zase krev, ale dopřáli jsme si Gold class a bylo nám báječně. Naše okolí nám hodně dopřává čas o nás dvou a my si toho moc vážíme, děkuji všem. Tentokrát kamarádce Terezce, která si vzala Lukáška na noc a on se u nich měl královsky :-)

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f32a.jpg

Opět dojatá, přišla mi pozvánka na můj vlastní Baby shower. Nečekala jsem, že se ho někdy dočkám!!! Vše si vzala do parády má blízká kamarádka Janinka a já se jen těšila na svůj den D. O ručně psané pozvánky se postarala kamarádka Táňa, kterou jsem zde již vychvalovala. Táňa pořádá kurzy, doporučuji sledovat :-) Baby shower již byl, až budou fotografie, tak o něm napíšu celý článek, byl to nádherný den. Děkuji všem.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f323.jpg

Co by to bylo za měsíc, kdybych nechodila po kávičkách s blízkýma kamarádkama?!? Poznala jsem dvě nové nádherné kavárny. Tohle je kavárna Tvoje máma ve Vršovicích, kavárna má jedinou nevýhodu a to, že ji mám 45minut od baráku, což je strašně daleko :-( Páč bylo vše luxusní. A druhou kavárnu jsem poznala s těhotnou kamarádkou Karolínou, je to Cafe Urban v centru Prahy. Zde není nic co bych vytkla, interiér plný zeleně, milá obsluha, výborná káva i dorty. Zde budu často :-)

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_f326.jpg
2xB5du4BQe2oCTSbn0xJAQ_thumb_f329.jpg

Tak a pokud si myslíte, že byl květen akční, tak se těšte na červen, který ještě není u konce, ale už teď vím, že byl nádherný. Mějte se krásně, užívejte letního počasí a nestěžujte si :-P V zimě moc zima, v létě moc horko, to je již naše česká povaha… Loučí se Veru, stále 3v1.

Eshop Nordic Day končí, ale nesmutněte

Eshop Nordic Day končí, ale nesmutněte

Šesté narozeniny

Šesté narozeniny