Kila jdou dolů i nahoru

Kila jdou dolů i nahoru

Dlouho zde nebyl článek o mém boji s kily. Chtěla bych jít s pravdou ven, hlavně o tom, jak jsem zvládla vánoční svátky a například teď dovolenou na horách. Když jsem doma, chodím do práce a máme normální víkendy, tak jsem ukázková a doslova vzorná. Miluji náš nový životní styl a vše mi přijde samozřejmé a jasné. Ovšem mimo domov mívám touhy a sklony k tzv. "prasení" :-( a pak se sama na sebe zlobím... Nyní vám popíšu Vánoce. Ráda bych vám zde napsala, že to bylo totálně na pohodu a že jsem se domů vrátila stějně "štíhlá", jako jsem odjížděla (váha před Vánoci byla 69,9 kg). Ale nebylo tomu tak ani ve snu...

Myslím si, že je důležité najít nějakou rozumnou míru. Nebýt jen posedlá zdravým životním stylem!!! Umět být v rovnováze, ano dopřeji si občas, ale umím se vrátit zpět do svého režimu... Co myslíte vy?

IMG_8308.JPG

Byla jsem pevně přesvědčená o tom, že to zvládnu, že odolám všem nástrahám, ale ne. Opak byl pravdou. Po alkoholu jsem sáhla ihned, uvítací drink ve formě svařáku byl lahoda a tím se odstartoval můj "alkoholový maraton" a to si nemyslím, že jsem alkoholik :-) Ale miluji víno normální i svařené, punče, vaječný likér a to vše k Vánocům a závěru roku prostě patří. Teď zbystřete, dala jsem si i pár kousků cukroví, třeba na snídani, ale v tomhle problém nebyl ani zdaleka. A pak mě čekal po Silvestru mega šok, když jsem vlezla na váhu, která mi ukázala 73 kg. Přibrala jsem za svátky tři kila!!! Po důkladnějším vážení u mé vyživové poradkyně v Naturhouse jsem viděla, že jsem přibrala tři kila vody, tuky zůstaly stejné. No co vám budu povídat. Sypala jsem sama sobě popel na hlavu... Ty tři kila jsem dávala dolů skoro celý leden, no doslova celý leden. Mám tu nejlepší výživovou poradkyni, co jsem si mohla přát. Ještě nikdy na mě nebyla zlá, nikdy mi nic nevyčetla, nebo nenaznačila, že jsem zklamala. Moc dobře vidí, že mě samotnou mrzí, že jsem to nechala zajít tak daleko. Víte co bylo nejmilejší, co mi po Vánocích řekla? :-) "Verunko, vy jste na to převážení aspoň přišla, x lidí ani nedorazilo" :-) A to mě potěšilo.

IMG_6246.jpg
IMG_7119.jpg

Zimní dovolená s přáteli je za námi... Opět jsem tam odjižděla s pocitem, že budu alkoholu trochu více odolávat a víte co se zase stalo? Opět byl opak pravdou :-( Já jsem vážně nepoučitelná, tentokrát jsem ani nedodržovala režim, krom snídaní, ty mám ukázkové, pak ještě svačinu ve formě ovoce, ale byla jsem schopná si v deset hodin na svahu dát Bombardino a neskutečně si na něm pochutnat!!! Obědy jsem taky zvládala vzorně, ale tím to končilo. S přicházející tmou, jsem si ráda dala sklenku vína a do půlnoci z ní byla lahev!!! A k tomu to uzobávání a mlsání. No znáte to, s přáteli uspíme naše upovídané dětičky a víno je pro nás forma zasloužené odměny :-) No byl to boží týden! Ale už v závěru jsem na svém zavodněném obličeji cítila, že je něco špatně. A váha doma mi to opět potvrdila. Odjížděla jsem s váhou 68 kg a vrátila se s váhou 71 kg. Ve středu jdu na převážení a opět se za sebe budu stydět :-( Anebo si dám nějaké tři lehké dny a budu se modlit, abych měla na váze aspoň 69,9 kg. Co myslíte, je to reálné? Je neděle večer, upsss. 

IMG_8603.jpg
IMG_7926.JPG

Takže taková je pravda, takhle mi hapruje váha nahoru a dolů :-( Měla bych asi sedět doma a mít svůj vzorný režim, ale o tom život není. Důležité je, že se na náš režim opět neskutečně těším a slibuji sama sobě, že si minimálně měsíc nedám sklenku alkoholu! Alkohol je zlo :-) Jo a jak jsem pokročila s nějakou pohybovou aktivitou? Stále jsem se nikam nedokopala s tím svým líným zadkem, ale mám jednu brigádu, která je náročná. Stačí vyluxovat celou prodejnu a jsem totálně zpocená :-) Tak aspoň něco. Holky, napiště mi vaše zkušenosti, když jste se dali do hubnutí, zdali se vám to také někdy stalo? Popř zdali si myslíte, že je škoda, že si to sama sobě tak ničím... Klidně buďte upřímné! Naprosto to budu respektovat. Držím pěsti v boji s kily a vy co to nemusíte řešit, tak vám to závidím :-) Mějte se krásně, V.

PS: Moje původní váha byla 77 kg...

PSS: Má vysněná váha je 67 kg, už jsem k ní byla blíže...

PSSS: Tak snad se mi to povede v následujících týdnech, já věřím, že ano!

První časopisy

První časopisy

Veru a její lymfa 1. část

Veru a její lymfa 1. část