Jarní náladička za pár korun

Jarní náladička za pár korun

Konečně jsem se začala trochu věnovat své domácnosti. Vytáhla jsem nakoupené dekorace z igelitové tašky a začala dekorovat. Měla jsem malého asistenta, který pojmenoval všechny zajíčky, ovečky a otestoval výdrž vajíček. Ty vyfouknuté toho moc nevydrží :-) Letos jsem nakupovala dekorace v PEPCO (nebo v PEPCU skolňujte si to, jak vám to vyhovuje). Zbytek jsou věci x let staré a v mých starších velikonočních článcích by jste zjistily od kud jsou přesně, odkazy na články vložím níže. Stačí nakoupit pár dekorací a nesmíte zapomenout na živé květiny do vázy, ty navodí jarní atmosféru úplně maximálně. Já zajela do nejbližšího květinářství, nechtěla jsem nic vázat, sama jsem si květiny navolno naaranžovala do váziček, baví mě to. Pokud nechcete utrácet v květinářství, tak tulipány z Lidlu udělají stejnou parádu, což všechny víme. Opět jsem se věnovala konferenčnímu a jídelnímu stolu, plus jednomu koutku u gauče.

IMG_0646.JPG
IMG_0673.JPG
IMG_0654.JPG
IMG_0686.JPG

Jo a taky jsem upekla beránka, svou keramickou formu nemůžu najít, tak jsem koupila nějakou levnou silikonovou, nelíbí se mi tvarem a nelíbí se mi ani výsledný upečený beránek, mrzí mě, že se mu připekla hlavička :-( No na první pokus v silikonové formě nebyl špatný. Recept jsem vygooglila, peču podle nejsnadnějšího receptu, na který narazím. No a ti mí dva hladoví Lukyni se museli do beránka ihned zakousnout, Lukášek mě na kolenou prosil ať mu odříznu hlavičku :-) Neodřízla jsem, beránka vždy krájím od zadečku. Jak to máte vy? Takže my máme berana z půlky snědeného a ten zbytek mi zde bude dělat parádu klidně několik týdnů...

IMG_0689.JPG
IMG_0698.JPG
IMG_0653.JPG
IMG_0668.JPG

Tak kdo z vás už má taky doma velikonoční výzdobu? U mě je zajímavé, že například v loňském roce, jsem se tomu vůbec nevěnovala, ale já jsem celkové moc nefungovala a až nyní, když jsem zase maximálně v pohodě po psychické stránce mě to baví a užívám si to. Velikonoce se blíží a my stále nevíme co podnikneme, já jen doufám, že nebudeme sedět doma na zadku :-( Snad někam vyrazíme. Jaké máte plány na Velikonoce vy? Jo a pokud doma stále nemáte nic velikonočního, tak zaběhněte do nejbližšího PEPCA a nakupte tam, já jsem naprosto okouzlena tímhle obchodem, například ZDE je krásná velikonoční inspirace. V posledních dnech tam nakupuji vážně často a nejlepší na tom je, že mě to nezruinuje, co říkáte? Mějte krásný poslední březnový týden, V.

Starší velikonoční články jsou k náhledu ZDEZDE, ZDE a ZDE.

Zábava s maskami + Veru rozdává balíčky 7th Heaven

Zábava s maskami + Veru rozdává balíčky 7th Heaven

Zubní novinky od Zendium

Zubní novinky od Zendium