Jak nás vidí Honza Martinec

Jak nás vidí Honza Martinec

Před pár dny jsme měli focení s Honzou Martincem. Co focení předcházelo? Jak dlouho dopředu bylo focení plánované? Vše proběhlo děsně rychle, věděla jsem že chci jít se svými kluky na Matějskou pouť a když jsem zjistila, že během pár dní končí tak jsem začala zmatkovat. Vzpomínáte, že jsme se byli na Matějské fotit již v loňském roce? Ale nebyli jsme úplně úspěšní, jelikož již pouť nebyla, jen pár stálých atrakcí, fotky si můžete připomenout ZDE. Kde hledat fotografa, který bude v týdnu volný? Kdo s námi bude chtít zajít na totálně chaotickou pouť? :-) Napsala jsem Honzovi, párkrát jsme se viděli na blogerských akcích, sleduji jeho práci a moc se mi jeho fotky líbí. Od Honzíka mi přišla rychlá reakce, že se z něj stává rodinný fotograf a že se na Matějskou moc těší - což mě hrozně potěšilo! Doladili jsme jen den a čas a vyrazili jsme :-) Díky malému Lukáškovi jsme si to vážně užívali, není nic víc než upřímné nadšení, vřískot a pištění mojí malé lásky... Lukášek chtěl jít na úplně všechny atrakce, no všechny, koním se vyhnul obloukem - je to malý strašpytlík. Co by to bylo za pouť bez cukrové vaty, retro lízátka a langoše? No bylo mi těžko, ale vše jsem snědla s obrovskou chutí. Nyní dost slov a nahlédněte na pár TOP fotek, moc ráda bych vám ukázala všechny, ale je jich tolik!!!

Sledujte jak se kluci soustředí! Sestřelila jsem všechno!!! Z deseti ran jsem jednou minula, ale jsem na sebe pyšná :-) střílení mě baví a hlavně ty vystřelené květiny mi udělaly takovou radost a mají doma své čestné místo.

Fotky mi Honza dodal ještě v ten den, za pár hodin od rozloučení. Byla a jsem z nich stále nadšená! Je to něco trochu jiného, než jsem zvyklá a myslím si, že občas je změna potřeba. Ale mí nejbližší ví, že jsem se změny hodně bála, máme svou fotografku Lucinku a s ní vždy ví, že budu spokojená. Nyní jsem se svěřila někomu jinému a svým způsobem to byl risk, který se nám ale vyplatil. Honzo, vážně moc děkuji! Líbí se vám fotky? Znáte práci Honzi Martince? Těším se na vaše názory a komentáře. Trochu se omlouvám za to, že se všude řehtám jako kobyla - musím se začít tvářit i seriózně :-) Vaše věčně vysmátá Veru

Foto: Honza Martinec

 

Focení pro LoowFat Kids

Focení pro LoowFat Kids

Vysněný diář

Vysněný diář