I v práci mlsáme s Mentos choco

I v práci mlsáme s Mentos choco

O své práci píšu minimálně, někdy si přijdu až zbytečně záhadná... Ale podtrženo sečteno, jsem asistentka v jedné velké firmě, která je plná chlapů. Všechno jsou to úspěšní businessmani a manažeři a mají jedno společné!!! Milují sladké mlsání ke kávě. Káva se u nás pije ve velkém a k ní jíme hodně sušenek, čokolád, oplatků, bonbonů, atd. Kolegové jsou tak rozmlsaní, jeden má rád tohle, druhý tamto. Jeden kolega se mě pravidelně ptá: "A Veroniko, takové ty sušenky, zalité čokoládou, ty by nebyly?!?" :-D Nejvtipnější byly dny po Vánocích, kdy jsme si hromadně na vánočním večírku řekli, že tyhle "jedy" již nebudu kupovat a pokud ano, tak v nějaké zdravější formě. A co myslíte? Jak dlouho nám tohle nadšení ze zdravějších dobrot vydrželo? :-) Sotva týden, pak jim všechny cereální sušenky a kdo ví co již lezlo krkem, včetně mě. Když mi doma přistála taška plná Mentos Choco Mint, tak bylo ihned rozhodnuto, vezmu ji do práce a nabídnu ji kolegům. Upřímně jsem čekala, co na to řeknou. Jsou rozmlsaní :-) Naštěstí všichni co jednou ochutnali, tak se ke mě na pult s naprostou pravidelností vracejí a mlaskají si. Doslova je vyjedli a již mi zde zbývají poslední rolky. Mentos Choco Mint vám více přestavím níže v článku...

Pro všechny ty, kteří se nebojí objevovat nečekané a překvapivé chutě, přichází značka Mentos s novinkou. Jemnou čokoládu v lahodném karamelu doplnil svěží vítr v podobě lehké příchuti máty. Vyvážená a jedinečná kombinace, která si vás podmaní.  

To podstatné i v případě novinky zůstává – malý karamelový žvýkací bonbon plněný výbornou čokoládou schovaný v tradiční praktické ruličce, která se pro mnohé milovníky sladkého stala již povinnou výbavou kabelek, tašek a batohů. Co je nové, je opravdu decentní, nevtíravá a osvěžující chuť máty, která dokáže klasickou kombinaci čokolády a karamelu odlehčit a pozvednout.

Věděli jste, že…

Máta je už od dávných dob považována za symbol přátelství a lásky? O důvod víc, proč zkusit obdarovat své milované ruličkou Mentos Choco Mint, která v sobě skrývá jedinečnou kombinaci karamelu, čokolády a máty.

Děkuji redakci Žena-in.cz za možnost testování těchto bonbonů. Jednohlasně a zcela upřímně za sebe (i své kolegy) mohu říci, že kombinace karamelu a máty je výborná. Vždy si v puse spravím chuť, nevadí mi ani v kombinaci s kávou. Prostě láska v ruličce. Jsem zvědavá s jakou novinkou se Mentos představí příště? Máte rádi Mentos bonbony? Jaké úplně nejraději? Ovocné, karamelové anebo tuhle novinku? Snad se vám dnešní článek, kde odtajňuji těžkou pracovní morálku v naší firmě líbil :-) Pak nemám být tlustá, když jsem přímo u zdroje sladkostí... Mějte se krásně ať již s ruličkou Mentos anebo bez ní, V.

Jelikož jsem Mentoskám věrná, mohly jste se o nich dočíst již v článku ZDE a ZDE.

Nedělní dopoledne

Nedělní dopoledne

Baby shower

Baby shower