Hravé vytírání s mopem Spontex

Hravé vytírání s mopem Spontex

Žijeme v moderní době, již dávno nemusíme vytírat po kolenou a pokud si rády usnadníte práci nějakým pomocníkem, tak je dnešní článek právě pro vás. Nerady vytíráte, nejste spokojené se svým stávajícím mopem? Pak vám doporučuji moderní mop Spontex Express Systém+. Já jsem měla tu možnost ho doma testovat a manipulace s ním je tak snadná, že mi s vytíráním pomáhal i malý Lukášek. 

Spontex Express Systém+ patří do nové generace mopů se samoždímacím systémem pro snadné vytírání podlahy!!!

Jaké jsou jeho benefity, co všechno umí?

  • 360 stupňový rotační mechanismus velice účinně mop vyždímá. Unikátní mřížka na stranách kýble umožňuje odstranit hrubou špínu.
  • Díky konstrukci bez ždímacího košíku dochází ke snadnému čištění bez zachytávání vlasů a hrubých nečistot.
  • Návlek z mikrovlákna dobře absorbuje vlhkost, zachytí veškerou nečistotu a je účinný i bez použití čisticích prostředků.
  • Ždímací systém je zabudovaný v rukojeti, spotřebitel se tak nemusí při vytírání ohýbat. Mop je vhodný na všechny typy podlah.
IMG_3213.JPG

Určitě jste zyvklí si do kyble s vodou přidávat čistící prostředek, já jsem moc spokojená se Savem bez chloru na laminátové podlahy, o kterém jsem vám psala v článku ZDE.

IMG_3214.JPG

Mop se pere v pravé části mopu, díky mřížce se zbavíte nečistot, které jste setřely.

IMG_3217.JPG

V levé časti je hezky zachycené ždímání díky rotačnímu systému. Ždímací systém je v rukojeti, stačí pohyb nahoru a dolů.

IMG_3218.JPG

Takhle vypadá mop po vytažení z kyblíku. Je zde hezky vidět rukojeť nahoru...

IMG_3219.JPG

Jakmile dáte rukojet do téhle polohy, tak se bočnice mopu jakoby zaklapnou.

IMG_3222.JPG

Bočnicemi mopu snadno setřete i lišty podlah, tomu říkám vychytávka.

IMG_3220.JPG

Ten pocit s čisté podlahy, která se leskne a domácnost krásně voní, to je k nezaplacení...

Pomocníci na úklid, které jsem vám představovala v článku ZDE:

savo.jpg

Savo Na podlahy Levandule
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny. Vaše podlaha bude po použití zářivá a voňavá.

Savo Na podlahy Laminátové povrchy
Savo Na podlahy tekutý čisticí a dezinfekční přípravek bez chloru nejen účinně likviduje bakterie, ale také pomáhá odstraňovat alergeny*. Ideální pro každodenní péči o parkety, dlažbu a mramor.

Savo Na vodní kámen
Savo Na vodní kámen. Tekutý čisticí a dezinfekční přípravek ve spreji bez chloru je ideální na odstranění vodního kamene a každodenního znečištění ve vaší koupelně. Přípravek příjemně voní. Navíc odstraňuje až 99,99 % bakterií. Přípravek je vhodný na čištění a dezinfekci všech omyvatelných povrchů ve vaší koupelně. Zároveň pomáhá odstraňovat alergeny (*způsobené prachem, pylem, přítomností psa nebo kočky).

Univerzální čisticí ubrousky 
Univerzální čisticí ubrousky Savo bez chloru pro rychlý a snadný úklid kdykoliv a kdekoliv, čistí a desinfikují všechny povrchy od bakterií a alergenů a zároveň krásně voní.

Bojujeme s kily a baví nás to

Bojujeme s kily a baví nás to

Dva měsíce od operace

Dva měsíce od operace