Hravé mytí oken díky Kärcher

Hravé mytí oken díky Kärcher

Před pár dny jsem dostala zapůjčený Kärcher čistič oken WV 5 Premium. Do testování čističe oken jsem se zapojila ve spolupráci s webovým portálem Žena-in.cz. A proč mě lákalo pomocníka na mytí oken otestovat? Protože náš dům se skládá z velké části z oken a domácnost, která se mi staví bude doslova celá prosklená :-) Takže vždy vítám nějakého pomocníka, který mi tohle utrpení - mytí oken usnadní :-) Dost bylo kýblů se špinavou vodou a chaosu v celé domácnosti!!! Hned jak se o víkendu umoudřilo počasí, tak jsem se vrhla na testování. Jaké jsou mé dojmy z pomocníka? Takže za prvé, z krabice jsem vysypala velké množství jednotlivých částí čističe a chvíli mi trvalo, než jsem se zorientovala. Pochopila jsem, že budu mít dvě pomůcky - rozprašovač + rozmývák a aku stěrku. Za druhé jsem musela aku stěrku nabít, takže jsem se sama sobě zasmála jak jsem neznalá :-) Ale byl čas si připravit věci na focení - fotila jsem se samospouští, většinou mě tyhle geniální věci napadnou, když jsem doma sama. Jo a okna umývám vážně v teplácích (narážím na článek, kdy jsem žehlila v džínech). Níže vám pomocníka představím detailněji... Před prodlouženým víkendem se vám to může hodit, když se budete nudit - můžete umývat okna :-)

IMG_5728.JPG
IMG_5731.JPG

AKU STĚRKA NA OKNA WV 5 Premium je inovativní bateriový okenní čistič, který dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání. Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak nepřetržité mytí oken. Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Snadno a rychle v každém kroku

Mytí oken s aku stěrkou Kärcher WV 5 Premium práci výrazně zjednoduší, bez vody to ale stále nejde. Není však potřeba kbelík s velkým množstvím vody. Práce s akustěrkou není jen rychlá, ale také hygienická. Žádné máchání rukou ve špinavé vodě plné čisticího přípravku.

Při koupi aku stěrky obdržíte v balení mimo okenního vysavače i rozprašovač s mikrovláknovým rozmývákem a úzkou okenní hubici.

Jak na okna s Kärcher WV 5 premium

  1. Na okno naneste rozprašovačem vodu a mikrovláknovým rozmývákem ji rozetřete po celé ploše okna, aby největší nečistoty povolily.
  2. Aku stěrku přiložte k oknu a plynulým pohybem směrem dolů odsajte vodu s nečistotami
  3. Pokud někde zůstane šmouha, naneste na toto místo rozprašovačem vodu, použijte rozmývák a následně opět aku stěrku
  4. Po umytí všech ploch popř. pokud je nádržka na špinavou vodu plná, ji vyprázdněte a vypláchněte čistou vodou
  5. Přístroj nabijte, aby byl připraven k další práci

Velkou výhodou aku stěrky Kärcher WV 5 PREMIUM je jednoznačně výdrž. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá asi 35 oknům běžných rozměrů.

Čištění bez hranic

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium zvládne vyčistit nejen okna, ale i všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové stěny až 3x rychleji než při čištění běžnými metodami. Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhne bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa.

Práce s Kärcher pomocníkem byla velice snadná a hlavně mě mytí oken touhle formou bavilo. Cena pomocníka mi přijde adekvátní a jednou si ho ráda pořídím do nového domečku. Mě dnes zajímá, jakou formou myjete okna vy? Máte doma nějakého pomocníka, nebo si vystačíte s kýblem a vodou? Se stěrkou? Anebo máte někoho, kdo vám okna umyje včetně žaluzií :-) Protože co si budeme povídat, žaluzie jsou největší peklo na údržbu - tedy aspoň pro mě. Mějte krásný prodloužený víkend, Veru.

Více na www.karcher.cz

Čtvrté narozeniny

Čtvrté narozeniny

Nový/vysněný Tonak klobouk

Nový/vysněný Tonak klobouk