Holčičí odpoledne v té nej společnosti

Holčičí odpoledne v té nej společnosti

Dnes jsem měla moc hezké odpoledne a jelikož mě to pozitivně nabilo, rozhodla jsem se vám o tom napsat. Využila jsem toho, že mám v Praze na návštěvě paní tchyni a vyrazila jsem ven s kamarádkami. Zažily jsme holčičí odpoledne :-) chlapečci Jeníčci v kočárku jistě prominou název holčičí :-) Pokud trochu sledujete módu, fashion blogerky a tak nějak co frčí, jistě jste slyšely o novém kamenném obchůdku COS. My jsme ho dnes byly omrknout, obchod je v centru Prahy na konci Pařížské ulice. 

Naše sestava zleva: má skvělá kamarádka a blogerka Katy (Mama-live), dále nejstylovější "InstagramMáma" a super žena Lucinka (mrkněte na IG na LucieHu30), uprostřed je "moje" Janinka (GreatMomentsByJane) a vedle mě je věčně usměvavá, milá blogerka Pája (Betty&Co.). Nesmím zapomenout na malou princeznu Báju a dva Jeníky v kočárku :-)

Butik má dvě patra, to dole hodně klame, přišlo mi to malé a že tam toho je málo, ale omyl. Druhé patro je plné stojanů se skvělými kousky. Já jsem šla do kabinky ověšená :-) Musím zdůraznit luxusní a moc příjemné materiály, vše bylo krásně a precizně ušité. Moc milé byly i prodavačky.

Značka COS nebo-li Collection of style, je mladší sestrou oblíbeného H&M, která svůj první butik otevřela v roce 2007 v Londýně. Hlavním mottem této značky, jež vyrábí dámské i pánské oděvy včetně doplňků, je dostat exkluzivní oblečení široké veřejnosti a ve světě se jí opravdu daří. Zamilují si ji hlavně ti, kteří nestojí o kdovíjaké módní výstřelky a extravaganci, ale naopak milují minimalismus a nadčasovost.

Během nakupování a zkoušení byla veliká legrace. Dneska jsem se s Barborkou vyřádila :-) Je to super parťačka. Kluci byli samozřejmě taky zlatí. Nejlepší hláška malé Barunky na závěr "Dnes jsem se ani minutu nenudila" :-) A já také ne.

Po omrknutí obchodu jsme vyrazily do kavárny Kare na Národní třídě. Tenhle podnik se mi moc líbil, jste v showroomu ale zároveň v kavárně. Vše si můžete osahat, odzkoušet, sedíte na super designových židlích, čicháte vůně z difuséru, nad vámi je letící modré prase s křídly :-) No ale, úplně podnik pro děti to není, já osobně bych trnula hrůzou kdy tam Lukášek něco rozbije. Já jsem si odtud odnesla malou drobnost a vrátím se tam pro polštářek pejska. Káva, desert i limonáda byly mňam.

Děkuji všem zúčastněným za super společnost, za povídání, za všechno. Moc ráda jsem vás viděla. No a mě dnes milé čtenářky zajímá, zdali by se vám do budoucna líbil další článek o tom, jak trávím/e dny. Na závěr moc děkuji babičce Zorce za hlídání Lukáška. Mějte se krásně a neváhejte zajít nový obchod omrknout, Veru.

Na nás si nemoci nepřijdou

Na nás si nemoci nepřijdou

A zase ta Pandora

A zase ta Pandora