Hola hola školka volááá

Hola hola školka volááá

A JE TO TADY! Poslední prázdninový den a poslední den na MATEŘSKÉ DOVOLENÉ!!! Od zítřka nás čeká velká double novinka - Lukášek jde do státní školky a já nastupuji do nové práce (o té vám napíši v jiném článku). Přesně před rokem jsem si na blogu vylévala srdíčko a psala jsem vám, jak se tohoto dne 1.9.2016 bojím a ten den je tady a já se bojím stále... Myslím si, že obavy jsou na místě a pokud je některá maminka před nástupem do školky neměla, tak je pro mě divná :-D a možná jsem divná já :-P

Mě bylo na mateřské dovolené doslova skvěle, zažívali jsme s Lukáškem ty nejkrásnější dny. Nebylo dne kdybychom se nudili, bylo pár dnů kdy jsme seděli doma na zadku a odpočívali jsme, popř jsme se kurýrovali z nějaké nemoci. Žili jsme neskutečně aktivním životem, poznali jsme skvělé kamarádky a kamarády. Z Lukáška je dneska velký kluk, můj tříleťák, pro mě je ten nejchytřejší chlapeček, má srdíčko na pravém místě, je hodný a do školky se těší. Poslední tři měsíce jsem ho dvakrát týdně dávala na dopoledne do školky soukromé, chtěla jsem ať má aspoň nějaké ponětí o tom, co školka je a co to obnáší. Chodil tam s nadšením, ale také se stalo, že měl slzičky, žádný hysterák, jen slzičky a i ty mi rvaly srdce... Podotýkám, že když jsem ho pak vyzvedávala, nechtěl domů :-) Myslím si, že věděl, že se pro něj vždy vrátím a já si pro ně doslova vždy běžela!!!

Lukášek je typicky "školkové dítě", soudím tak dle brožurky a bodů kde je psáno, co vše by dítě před nástupem do školky mělo umět, Lukášek to umí a umí toho mnohem více. Poslední měsíc jsem si denně opakovala, jak je to možné, že mi ty tři roky doma tak utekly?!? Proč? Proč musím začít chodit do práce a proč musím dávat Lukáška do školky? Jasně, jsme tak nastavení a všichni i zvyklí, ale já si hold budu děsně těžko odvykat... Do nové práce nastupuji i z toho důvodu, že si budu Lukáška ve tři hodiny vyzvedávat ve školce, což dnes také není úplně běžné... A víte co? Budeme žít akčně i v těchto chvílích po školce, tak nějak v to doufám, že se i nadále budeme scházet s našimi pidi přáteli :-) Věřím, že pokud přežijeme září a naše dvě novinky v našich životech, tak již přežijeme všechno!!! Děsím se vstávání a ranního nestíhání :-D já takový spáč a Lukášek je spáč po mě :-) I do soukromé školky jsme chodili vždy pozdě!!! No budeme se snažit a být vzorní.

Maminky, je zde někdo kdo se zítřka bojí stejně jako já? Někdo kdo se vrací do práce po mateřské? Někdo v podobné situaci jako jsme my? :-)

Přeji všem, ať se dětem ve školce líbí, ať si najdou jen skvělé kamarády, mají ty nejhodnější paní učitelky! A nám maminkám, ať to neopláčeme a ať jsme statečné už kvůli našim andílkům. Já budu plakat 100%, brečím už teď při psaní tohoto článku... 

Zdravím Katy a Barunku, Terezku a Adámka, Kiki a Tobíčka, Lucinku a Matýska, Jitušku a Beníčka, Niki a Matýska, Jolču a Mikuláška a všechny mé kamarádky, které zítra čeká stejně velký den jako nás. Mám vás ráda holky!!!

Večer se těšte na outfitový článek Lukáška + SOUTĚŽ O KRÁSNÉ DĚTSKÉ BATŮŽKY!!!

Těším se na vaše řádky, dojatá Veru.

Školkový outfit

Školkový outfit

Autosedačka CYBEX

Autosedačka CYBEX