Hektický svět

Hektický svět

Žijeme v hektickém světě. Často čelíme mnoha úkolům najednou, abychom dennodenně vyhověli všem požadavkům na nás kladených. Z práce utíkáme za rodinou a přáteli, stále jsme pod velkým časovým tlakem. Naše mysl je zaměstnána 24/7. Šance "vypnout" se stala luxusem, který máme opravdu zřídkakdy. Utečte od chaosu moderního životního stylu a získejte zpět kontrolu a pocit vyrovnané mysli. Vůně mají tu moc nás do toho stavu přenést. Lenor představuje novou řadu aviváží inspirovanou přírodou...

Téměř 88 % Evropanů zvažuje změnu svého životního stylu a 74 % sní o tom, že bude trávit více času v přírodě. Máte i vy takové nutkání? Než se rozhodnete pro zásadní změny, začněte s jednou malou - novou kolekcí aviváží Lenor Inspired By Nature. Stačí jen trochu změnit svou rutinu a pocítit svěžest přírody na svém oblečení. Nechejte Lenor obklopit vaše smysly dlouhotrvajícími svěžími vůněmi - Shea Butter, Deep Sea Minerals nebo Silk Tree Blossom inspirovanými přírodou.

IMG_5514-2.jpg

Moderní vyhoření

Podle průzkumu značky Lenor je právě rychlé tempo našeho každodenního života a naše neustálá snaha o dokonalost tím, co z nás dělá unavené a frustrované jedince. 52 % lidí v Evropě připouští, že se cítí vystresovaní opravdu každý den a u téměř stejného počtu lidí je pracovní doba delší než 8 hodin denně. Dokonce, každý pátý Evropan pracuje více než 10 hodin denně a to při průměrné 8hodinové pracovní době znamená, že odpracuje v roce 90 dní navíc. 64 % připouští, že díky stresu a životu ve městě postrádá čas strávený v přírodě a pro 68 % představuje i jen rychlý útěk do parku nebo krátká procházka zelení cestou na oběd způsob, jak se alespoň trochu zrelaxovat.

Pusťte k sobě přírodu

Pokud si nemůžete dovolit pravidelnou krátkou procházku do přírody, pozvěte přírodu k sobě domů, do své kanceláře, zkrátka do svých životů. Obklopte se rostlinami pro zachování rovnováhy, jejich přítomnost je totiž uklidňující. A co víc, zapojte všechny vaše smysly, to je totiž skvělý způsob, jak se zrelaxovat a přispět ke zlepšení nálady. Velkou roli v tomto hrají vůně, nejen ty, které potkáváte cestou, ale i ty, které vás obklopují doma a které vás provázejí na každém kroku díky vašemu oblečení.

IMG_5494-2.jpg
IMG_5509_Facetune_27-11-2017-18-17-39-2.jpg
IMG_5503-2.jpg

Kde se vám vždy zaručeně zlepší nálada? Evropané nejvíce hovoří o mořském pobřeží (70 %), o zahradě (62 %) a městském parku (55 %).

Nové aviváže Lenor Inspired By Nature jsou k dispozici ve třech jedinečných vůních, které se inspirovaly právě těmito třemi místy.

Lenor Inspired by Nature – Shea Butter – pečující vůně inspirovaná výtažkem ze semen Máslovníku afrického – bambuckého másla. Bílé pižmo a jantar vytvářejí sametový dotek na vašem oblečení.

Lenor Inspired by Nature – Deep Sea Minerals – svěží a uklidňující vůně s mořskými elementy inspirovaná ostrovy ve Středozemním moři.

Lenor Inspired by Nature – Silk Tree Blossom – strhující vůně inspirovaná okrasnou květinou Albízií růžovou. Příjemné dřevité elementy poskytují jemný pocit na vašem oblečení.

IMG_5513-2.jpg

Já spadám do tábora milovnic aviváží, nezapnu bez ní pračku. Jak to máte vy? Na Instagramu vznikla zajímavá diskuse na tohle téma. Jo a druhý tábor je  - leju to tam bez odměřování :-) I v tomhle jsem mistr. Nějaké odměřování přes víčko jsem snad nikdy neudělala. Takže, kampaň Lenoru je jakoby ušitá mě na míru. Já se neustále honím, nic nestíhám, stresuji se a často se cítím vyčerpaná, ale ten pocit když vytahuji voňavé prádlo z pračky... 

Adventní věnec za pět minut

Adventní věnec za pět minut

Tak trochu jiná Nerfka

Tak trochu jiná Nerfka