Galavečer Sodastream

Galavečer Sodastream

V týdnu proběhl Galavečer Sodastream, celý večer probíhal v romantické zahradě hotelu The Grand Mark v centru Prahy. Dnes vám více popíšu co předcházelo celému večeru, kde jsem si koupila svou "róbu", koho jsem přizvala aby mi odsouhlasil můj výběr, jak dlouho mám například boty s koulí?!? A mnohem více z celého zákulisí Galavečeru...

Když mi přišla pozvánka, že se bude Galavečer konat v romantické zahradě začala jsem mít nějakou představu, co bych si na sebe chtěla pořídit aby to splnilo zadání Smart Casual?!? V neděli večer jsem nemohla spát, podívala jsem se na nabídku eshopu ZOOT.cz, moc se mi líbila možnost zkoušení věcí na prodejně, když si člověk nic nevybere/nekoupí, tak se na vás nikdo zlobit nebude. Udělala jsem dvě velké objednávky, asi 20 kusů jsem objednala. Zkusila jsem napsat stylistce Alžbětě Pěkné alias Betty, která se ZOOTem spolupracuje, zdali by se se mnou na výdejně radosti nesešla a neporadila mi. Betty souhlasila a mě to moc potěšilo! Sebou jsem brala mega tašku plnou bot a psaníček, které jsem doma měla, nějak se mi již nechtělo do těchto doplňků investovat. Betty mě jako první zahnala do kabinky s růžovou sukní a růžovým topem, vyštrachala v mé tašce šedé boty se zlatou koulí a růžové psaníčko. Vše mi padlo jako ulité! Byla jsem nadšená. Ale zkoušelo se dále, druhá varianta byla tmavě modrá, sukně a top bez ramínek. Sukně již byla kratší a necítila jsem se v ní... Dále jsem zkoušela černo bílé varianty sukní a košil, neseděly mi velikosti... Bylo rozhodnuto! Růžové ladění bylo TOP a k romantické zahradě hotelu se nám to zdálo s Betty ideální :-) Naše setkání trvalo maximálně 20 minut a já jsem odcházela domů s velkým úsměvem na rtech... Betty děkuji za tvůj čas, za to že jsi běžela z fitka rovnou za mnou! Jsi skvělý člověk, milá, přátelská a těším se na naše další setkání.

Ve středu se zkoušelo v ZOOTu a ve čtvrtek byl již Galavečer. Jelikož čtvrtky máme plavání a pak trávíme čas s našimi parťáky z plavání, byla příprava trochu hektičtější. Měla jsem hodinu na zlidštění, doma menší chaos díky Lukáškovi :-) Zkusila jsem si vlasy vyžehlit, vidíte někdo aspoň rozdíl? :-O Líčit se neumím, koukám, že ani není vidět že mám stíny :-D Nevadí! Náušnice mám z vánočního focení, vzpomínáte? Připomenout si je můžete tady. Narychlo skáčeme s Lukáškem do auta a jedeme vyzvednout tátu Luka do práce. Kluci mě pak vezou do centra k hotelu... Ve mě se probouzí velká nervozita a pochybuji o svém výběru "róby"... Prostě to nejsem já a necítím se.

Rychle ze mě má nejistota výběru šatů spadla, abych řekla pravdu po vypití prvního drinku :-) Celý večer jsem strávila po boku svých oblíbených blogerek/kamarádek. Moc ráda jsem vás viděla holky a moc fajn bylo i povídání si s vámi. Bylo to jiné, běžně se s holkama vidíme jen na "mama" blogerských akcích, kde naháníme děti a není moc prostoru na povídání a drbnění. Vedle mě je Pavla (OhMyBeautifulLife), Alice (Mámou stylově) a Lucie (The Hubs).

Během Galavečera nám byly představeny novinky od SodaStreamu. Značka SodaStream rozšířila svou nabídku výrobníků domácí perlivé vody o nový prémiový model POWER se zcela automatickou přípravou perlivé vody a třemi přednastavenými režimy perlivosti... Dále nám byla představena nová originální a limitovaná edice dámských lahví do kabelky. Pod design jedné z nich se kromě českých designérů podepsala i známá modelka Andrea Verešová, která je ambasadorkou SodaStreamu. Andrea říká: "Dejte sbohem nezdravým a nevzhledným PET lahvím a jejich tuctovým alternativám. Originální, stylové dámské lahve se hravě vejdou do kabelky a svým vzhledem upoutají pozornost hned, jak je z kabelky vytáhnete." Upřímně netuším, zdali se přímo ta limitovaná lahev od A.V. dá koupit, na webu jsem je nenašla... Ale zde napíšu, že se mi lahve moc líbí a podepisuji se pod Andreiny slova, stop nevzhledným PET lahvím! Děkuji, za své nové lahve :-)

Nyní něco k mým botičkám, které vás okouzlily na Instagramu i na Facebooku :-) Mám je v botníku/skříni přesně 6 let. Koupila jsem si je v době, kdy jsem pracovala jako úřednice na Staroměstském náměstí v Železné ulici (butik Bella Brutta, dnes tam již není). Jsou to boty od Vivienne Westvood, je to spolupráce Vivienne a Melissy. Botky krásně voní a jsou moc pohodlné. A co o nich vím ještě na 100%? Vzbuzují pozornost :-) ale tohle mi nevadilo, mám je moc ráda a pozornost si zaslouží. Vyvětrala jsem po šesti letech podruhé, říkám si, zdali to není škoda.

Top - ZOOT; Sukně - ZOOT; Boty - Vivienne Westvood (podobné ZDE); Psaníčko - No Name; Náušnice - H&M (podobné ZDE)

Nyní z fotek na sobě vidím tolik nedostatků, ale důležitější je, že jsem si večer užila. To že mám silné ruce, řehtám se jako kobyla, nebo trapně zakopávám nožičku? To jsem prostě JÁ :-) Snad se vám dnešní článek líbil, aspoň tak jako mě celý večer. Mějte se krásně, Veru

To je ale JUUJ chlapeček

To je ale JUUJ chlapeček

Znáte REDespresso? Rooibos espresso?

Znáte REDespresso? Rooibos espresso?