Experti testování Pampers

Experti testování Pampers

Opět musím poděkovat za vaši ochotu a nadšení pro testování nových Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection plen, takovou účast jsem opravdu nečekala. Jako vždy bych vás chtěla obdarovat všechny, ale bohužel to nejde. Jména vás expertů a expertek jsem dala do článku, jelikož vás bylo hodně co psaly komentář pod článek na blogu. Na ty na které nedojde a nic jim nezasílám, tak ráda upozorním a doporučím Feedo Pampers Premium Program, kde jsou pro vás připravené výhody ve formě bodů a spousta dárků. Já nakupuji jedině ZDE. Původně jsem chtěla zaslat na testování jen jedno balení plen velikosti 5, ale Lukáškovi jsou již malé, tudíž zašlu dvě balení a bude o jednoho experta z řad vás čtenářů více. 

Testovat vás chtělo cca 50, což jsem ani nečekala, některé z vás mi psaly, že již pleny doma máte a že jste spokojené, což mě moc těší a doufám, že spokojení budete i vy ostatní :-) 

Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection velikost 2 zasílám Michaele Ešpanderová a Kateřině Volné Ticháčkové.

Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection velikost 3 zasílám Lucii Loderové a Lence Vlčkové.

Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection velikost 4 zasílám Martinu Kabrielovi a Erice Vysocké.

Pampers Premium Care with 5 Star Skin Protection velikost 5 zasílám Janě z blogu a Evě Černé.

Prosím všechny dobrovolné experty testování aby mi zaslali své adresy, adresu zašlete na email veronika.harnolova@gmail.com a do předmětu napište Pampers testování. Často se mi stává, že mi na blogu soutěžíte a zapojujete se a pak mi nedodáte adresy, věřte mi, že již nestíhám zasílat další výzvy a doprošovat se vás...

Co prosím zhodnoťte? Zapínání, přizpůsobení tvaru těla, prodyšnosti, snadnosti přebalení, absorpce ve dne i v noci, úniku tekutiny a celkového dojmu, vzhledu... Nechci po vás žádné slohové práce! Jen vaše názory, postřehy, které já poté zapracuji do finálního článku. 

Délka testování? Líbilo by se mi, kdyby jste mi své odpovědi zaslaly na email do deseti dní od obdržení testovacího balíčku. 

Moc děkuji za vaši přízeň na blogu! Již brzy pro vás budu mít zase dárky :-) Mějte se krásně a užívejte velikonočních svátků, Veru

Velikonoční cupcake

Velikonoční cupcake

Jarně/Velikonoční výzdoba

Jarně/Velikonoční výzdoba