Eshop Nordic Day končí, ale nesmutněte

Eshop Nordic Day končí, ale nesmutněte

Za eshopy Bella Rose a Nordic Day stojí jedna úžasná žena, Martina Svadbíková. S Martinkou jsme se x let sledovaly vzájemně na sociálních sítích, když mi nějakou fotku nasdílela nebo pochválila, mé srdíčko plesalo. Když mi od Martinky přišlo osobní pozvání na jedno milé vánoční setkání, ihned jsem odpověděla a svou účast s poděkováním potvrdila. Bylo to, jako bychom se znaly! Prostě od první minuty jsme si sedly a bylo nám spolu moc hezky. Právě na vánočním eventu nám Martina společně s kolegyní z Brna sdělila zprávu o tom, že eshop Nordic Day bude ukončený. Ty výrazy nás všech milovnic skandinávského stylu si asi dovedete představit, byly jsme smutné a některé z nás i hýkly (možná jsem to byla já). Martina nám sdělila, že ND končí, ale zároveň i nekončí, nechápaly jsme, proč?!? No pochopily jsme to rychle. Vše co bylo na eshopu ND bylo zároveň i na eshopu BR a pro zákazníky to bylo někdy matoucí…

Podtácky   ZDE

Podtácky ZDE

Vánoční hvězdy   ZDE

Vánoční hvězdy ZDE

Takže oficiálně je ukončen provoz webovek/eshopu Nordic Day, ale my zákazníci nepřicházíme o nic z nabízených produktů, jelikož vše je již dávno i na eshopu www.bellarose.cz a tenhle rok je pro Bella Rose i velkým životním mezníkem! Vzpomínáte si na 10té narozeniny?

Hrnky s písmeny   ZDE

Hrnky s písmeny ZDE

Váza   ZDE

Váza ZDE

Dovolím si citovat slova majitelky Martiny: “Jak roky plynuly, vyvíjel se i samotný styl značek na severu. Najednou se začalo vše více prolínat a my sami jsme začali mít problém určit, které zboží půjde na Bella Rose a které na Nordic Day. Dříve romantický a patinový Bloomingville byl najednou úplně minimalistický, vždy květinový Green Gate představil i geometrické vzory. Začaly se objevovat marocké pufy, exotické dřeviny, boho prvky a dříve rozpoznatelné kolekce působily jako nádherný, ale těžko oddělitelný mix.”

Celý článek je ZDE.

Zarámovaná utěrka   ZDE  , Nalepená písmena na zdi   ZDE  , Nalepené pohledy   ZDE

Zarámovaná utěrka ZDE, Nalepená písmena na zdi ZDE, Nalepené pohledy ZDE

Majitelka eshopů k ukončení eshopu Nordic Day natočila krásné a upřímné video. Ve videu můžete nahlédnout do nádherného domů Martiny Svadbíkové, já bych se k ní ihned pozvala na čaj a kochala se…

Pokud si myslíte, že váš život nemá bez eshopu Nordic Day smysl, tak doporučuji udělat si tzv TEST INTERIÉROVÝCH STYLŮ. Mě test trval maximálně dvě minutky, je to 15 otázek a jen klikáte na líbivé obrázky a na závěr si necháte test vyhodnotit. Já jsem urputná zastánkyně všeho nordic a zírala jsem s otevřenou pusou, jaký výsledek testu mí vyšel. Já osobně jsem totální MIX stylů - bohémský, skandinávský i přírodní z 30% a moderní jen z 10%. Čekala jsem 50% skandinávský a zbylých 50% modernu a ejhle :-)

Váza   ZDE

Váza ZDE

Já jako veliký fanoušek eshopu Bella Rose si přeji, ať se eshopu daří! Prvních deset let uteklo jako voda a myslím si, že má eshop silnou fanouškovskou základnu. Ať se stejně daří i následujících sto let a my zákazníci s vámi budeme i nadále tvořit atmosféru #allaboutatmosphere.

SOUTĚŽ s Mentos Say Hello

SOUTĚŽ s Mentos Say Hello

Květen ve fotografiích

Květen ve fotografiích