Ekologický úklid domácnosti

Ekologický úklid domácnosti

Máme tady pátek, apríl a já dnes vydávám další článek na téma testování výrobků. Mám tu možnost doma testovat Zelené výrobky Real Green Clean. Vůbec jsem nevěděla co mohu od výrobků očekávat, bála jsem se toho. Ale byla jsem mile překvapena! V naší domácnosti maximálně třídíme odpad a to hodně pečlivě - sklo, papír, plast a bio odpad. To je snad jediná forma, jak se snažíme šetřit přírodu. Díky novým produktům od Realu můžete pomáhat i vy. K tomu, že nádobí se nemá umývat pod tekoucí vodou mám ale výhrady :-O Tohle vážně ne. Ale musím říct, že prostředek na mytí nádobí mě okouzlil, jeho vůně, hustá pěna, nemusím ho dávkovat mnoho - super, dále čistič toalet, nestéká, je vidět krásný lesk, jen s octovou vůni jsem ze začátku bojovala. Multifunkční přípravek také dobrý, ale určitě ne na sklo! Dlouho jsem pak plochy leštila. Prací prášek veliká spokojenost a podlahy také - líbí se mi, že je to na všechny druhy podlah a že jich v domečku máme :-) Více detailů k jednotlivým výrobkům níže v článku. 

Podlahy - důkladně vyčistí a naleští podlahové krytiny i další plochy, v neředěném stavu lze použít na silné lokální znečištění. Odstraní nečistoty, zaschlou špínu i mastnotu. Příjemně provoní uklízené prostory. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Je vhodný na dlažbu, laminát, dřevo, linoleum, plast i nerez. Šetrně vyčistí a zanechá lesk bez šmouh, obsahuje antistatickou přísadu proti usazování prachu a nečistot, lze použít ředěný i neředěný.

Cena: 47,- Kč

 

Mycí prostředek  na nádobí - je vhodný na všechny druhy nádobí a omyvatelné plochy. Vhodná kombinace aktivních látek zajišťuje účinnost, ale i zároveň šetrnost. Efektivně odstraňuje mastnotu, špínu a další odolné nečistoty. Zanechává nádobí dokonale čisté a zářivě lesklé. Jemná květinovo - citrusová parfemace. Nemyjte nádobí pod tekoucí vodou, ale napusťte ji do dřezu a přidejte doporučenou dávku prostředku. Silná odmašťující schopnost, tvorba bohaté pěny, velmi dobré výsledky v standardizovaném talířovém testu, neutrální pH, dermatologicky testováno.

Cena: 36,- Kč

Univerzální prací gel - Trendová formulace se složkami šetrnými k přírodě, ale přesto s vysokou účinností zajistí, že prádlo bude dokonale čisté i bez zátěže životního prostředí. Obsahuje kombinaci několika druhů enzymů pro odstranění všech typů skvrn. Příjemně provoní prádlo svěží vůní Green Wash a dodá mu i měkkost a hebkost. Perte při nejnižší možné teplotě a plně využívejte kapacitu pračky. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

Cena: 90,- Kč

 

Multifunkční plochy - rychle a šetrně vyčistí všechny omyvatelné plochy v domácnosti. Odstraní mastnotu, vodní kámen, zaschlé kapky vody a další nečistoty. Povrchy zanechává lesklé a chrání je před dalším znečištěním. Obsahuje látky zesilující čisticí schopnost hlavních složek. Parfemace Green Wash. Pro snadný úklid kuchyní, koupelen a kdekoliv, výborná odmašťovací schopnost, odstraní vápenaté a mýdlové usazeniny, složení podle nejnovějších trendů.

Cena: 47,- Kč

 

Toalety - odstraňuje všechny typy nečistot na toaletách a v koupelnách. Gelová konzistence zajišťuje prodlouženou dobu působení účinných složek i na svislém povrchu. Používá se na běžnou údržbu toalet a slouží i jako preventivní ochrana proti tvorbě vodního kamene a rzi, mýdlových a dalších usazenin, odstraňuje zápach. Obsahuje účinné ,,ověřené“ kyseliny vyskytující se v přírodě – citrónovou a octovou. Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Hustý gel působí nad i pod vodní hladinou, zanechává hygienickou čistotu s lesk.

Cena: 42,- Kč

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí. Biologická odbouratelnost 96,2 % u všech výrobků Green Clean. Všechny výrobky jsou vhodné pro domácnosti s čističkami vod.

Dále jsou v nabídce i tablety do myčky, ale ty jsem neměla na testování. Povšimněte si nízkých cen! Vážně doporučuji všechny výrobky vyzkoušet :-) Já si zajdu i pro ty tablety do myčky. Milé čtenářky, mě dnes zajímá, zdali se snažíte nějakou formou šetřit přírodu? Přemýšlíte někdy nad budoucností naší planety? Těším se na vaše názory a komentáře, Veru.

První NESPRESSO kávovar připojený k vašim zařízením

První NESPRESSO kávovar připojený k vašim zařízením

Malý dinosauří rebel

Malý dinosauří rebel