Dvojitá síla Domestos

Dvojitá síla Domestos

Při pátku další testovací článek výrobků Domestos. Nyní utočím na naše toalety dvojitou silou! Používám tekutý čistič Domestos 24 H a kombinuji ho s tuhými wc bloky Domestos Power 5. Domestos je super značka od které očekávám vždy jen super výsledek. Je tomu tak i nyní díky komplexní péči. Toaleta je čistá, bez bakterií a zároveň svěže provoněná. Tekutý čistič má pozitiva v tom, že nestéká a dá se použít jak v ředěné tak neředěné formě. Tuhý wc blok má cca 5 druhů vůní a voní opravdu krásně. Nám to provoní i chodbu, za vůně velký palec nahoru a hlavně potvrzuji, že vydrží mnohem více spláchnutí, než například kuličkový Bref. 

Domestos 24 H tekutý čisticí a dezinfekční prostředek je určený k čištění a desinfekci silně znečištěných míst a zejména tam, kde se mohou vyskytovat bakterie nebo plísně. Domestos je možné používat v celé domácnosti, a to jak v neředěném stavu, tak ředěný s vodou.

  • Ředěný tekutý Domestos 24 H je možné použít na podlahy, kachličky, umyvadla, pracovní i jiné větší plochy v domácnosti a také pro bělení prádla. Vhodný je i pro čištění a dezinfekci úklidových pomůcek.
  • Neředěný tekutý Domestos 24 H je ideální na čištění toalety, odtoku vany a kuchyňského dřezu.

Díky novému "hustějšímu" složení přilne Domestos 24 H lépe k povrchu toaletní mísy a omezuje tak množení bakterií i po spláchnutí. Při každodenním používání chrání Domestos 24 H celý den před bakteriemi uvolněnými z toalety do ovzduší a zároveň bojuje proti mikrobům v domácnosti. Zabíjí všechny známé druhy bakterií. 

Nový tuhý WC blok Domestos Power 5 poskytuje Vaší toaletě komplexní péči a co je nejdůležitější, vydrží více spláchnutí! Zabraňuje tvorbě vodního kamene, vytváří bohatou svěží pěnu, zaručuje čistý povrch toaletní mísy s viditelným leskem a v neposlední řadě zanechává hygienickou čistotu a dlouhotrvající svěží vůni při každém spláchnutí. Domestos Power 5 zabíjí bakterie pětkrát déle, a tak zajišťuje dlouhodobou hygienickou čistotu toalety.

  • Bohatá pěna
  • Prevence před vodním kamenem
  • Dlouhotrvající svěžest
  • Lesk
  • Hygiena

Účinná prevence tvorby vodního kamene, udržování povrchu toaletní mísy s dokonale blyštivým leskem a dlouhotrvající linoucí se svěží vůně. Zdálo-li se vám, že všechna tato očekávání nedokáže spolehlivě splnit jeden výrobek, novinka Domestos vás přesvědčí o tom, že to jde. 

Holky, doporučte mi nějaké čistící výrobky vy! Já se stále držím klasiky a bojím se experimentovat. Vez čeho si vaši domácnost nedovedete představit vy? Těším se na nějaké vaši tipy! Veru

I při pátku vás poprosím o hlas v soutěži MAMAblog roku 2016, klik ZDE. Hlasovat můžete každý den a těšit se můžete na zajímavé dárky pro vás! DĚKUJI a vážím si vaší podpory!!! Pojďme spolu zabojovat, já také poctivě hlasuji pro své oblíbené blogerky - zajímá vás jaké? :-)

Pandy a PennyBoard

Pandy a PennyBoard

Kukukid neboli DINO bunda

Kukukid neboli DINO bunda