Dva týdny od operace

Dva týdny od operace

Holky to je neskutečné, jak ten čas letí. Jak mě dva týdny dovolené neboli domácího léčení utekly. Často jste se mě ptaly - na léčbu jsem si celý rok šetřila dva týdny dovči, žádná nemocenská, tak ať nedochází ke zbytečným řečem, že někde trajdám a tak :-) A jaké ty dva týdny doma byly? Doslova božské!!! Cítila jsem se stejně dobře, jako kdysi na mateřské dovolené a vrátila bych se na ni I H N E D :-) Matky, věřte mi a važte si toho, že můžete být se svýma koblížkama doma a nerouhejte se :-P První dny doma jsem byla hodně opatrná a závislá na pomoci muže nebo Lukáška. Nejobtížnější bylo vstát z postele a z gauče, kluci mi rádi pomáhali. Lukášek si vždy oblékl oblek Ironmana - věřil, že díky němu je silnější, miluji ho. Protože jsem se doma NEsvíjela v bolestech, rozhodla jsem se, že si dny na dovolené s Lukáškem uděláme hezké :-) Domluvila jsem na každý den nějaké randíčko s kamarádkami a jejich dětmi. D ě k u j i  všem, že jste s námi chtěli být (Kiki, Tobíčku, Emičko, Beatko, Katy, Honzíčku, Barunko, Lucinko, Lilinko, Matýsku, Luci, Neli, Hugi, Teri, Maty a Marečku), bylo to vážně super a snad jsem na nikoho nezapomněla :-)

FullSizeRender (1).jpg
FullSizeRender (2).jpg
FullSizeRender (3).jpg

Každý den jsem s Lukáškem chodila ven na procházky, no častěji jsem seděla na patníku a fandila mu :-) Venku je nejšťastnější a já taky, aspoň není doma takový chaos. S mužem jsme aktivně pokračovali ve sledování seriálu Hra o trůny, shlédli jsme čtvrtou a pátou sérii. Kdyby jste nevěděli, kde si je kupujeme v kamenných obchodech, tak v NEO Luxoru v knihkupectví je mají, ne že mi vykoupíte šestou sérii :-) Pátá série mi přišla hodně slabá, upřímně mě vůbec nebavila, tak snad mě šestá série zase nakopne!

Vrátím se zpět k prsům, o kolo nich se teď můj život doslova točí. Pět dnů od operace jsem se mohla konečně celá osprchovat a ukázat prsa muži :-) No oči nám zářily všem! Přikládám fotku, myslím si, že si zasloužíte je vidět. Ne, nestydím se. Jsem na ně sakra p y š n á, je to nádherná práce!!! Ještě nyní dva týdny od operace mám modřiny, ale pomalu ustupují. Bradavky se stále hojí a jsou oblepené... Připomínám, že velikost implantátu je 250ml :-)

FullSizeRender (15).jpg
FullSizeRender (5).jpg

Ani po operaci jsem nepřestala být blogerkou. Zašla jsem si na jednu krásnou akci, kterou pořádala Žena-in společně s Nespressem. Byl nám představen nový kávovar Essenza MINI v nádherném showroomu v centru Prahy. Opět jedna z opravdu vydařených akcí. Byla jsem ráda, že se můžu vyfiknout a být venku. Na akci jsem byla hodinku a neskutečně mě to nabilo energií. Viděla jsem tolik kamarádek a milých lidí. Děkuji za pozvání. O kávovaru ráda napíšu v samostatném článku, protože si to zaslouží. 

FullSizeRender (6).jpg
FullSizeRender (7).jpg
FullSizeRender (8).jpg
FullSizeRender (13).jpg

Po týdnu byla vhodná doba na první kontrolu u paní doktorky, která mě operovala (paní doktorka Singerová). Opět to byla moc milá návštěva na klinice Asklepion. Byla jsem pochválena :-) Krásně se hojím, viděla jsem i bradavky a celé prsa a zase jsem se usmívala jak měsíček na hnůj, jak my říkáme. Já jsem prostě tak spokojená!!! Na nové prsa jsem náležitě pyšná. S doktorkou jsme více probraly detaily operace, vrátily jsme se k prsům původním, porovnaly jsme fotky a ta proměna je vážně  d o k o n a l á. Psala jsem vám v předchozím článku, že si kliniky prsa dokumentují a fotí? Pro někoho to může být nová informace. Dostala jsem nové pokyny, jak se o prsa starat a další termín kontroly, která bude na konci září. Prsa zatím nemasíruji, jen obměňuji náplasti na bradavkách - ty zůstávají stále zalepené.

FullSizeRender (12).jpg
FullSizeRender (9).jpg

Poslední prázdninový víkend jsme si užili. S klukama jsme zajeli do vietnamské tržnice Sapa na oběd, pak do kavárny na pohár :-) Neděli jsme s trávili s našimi přáteli v Zemědělském muzeu na Letné a bylo nám skvěle!!! Na tohle místo se jistě brzy vrátíme. Děkujeme našim parťákům -  Osičkám, že nás tam vzali. A v podvečer jsem vyrazila oslavit jedny nádherné narozeniny kamarádky Dity, do příjemného podniku Na břehu Rhony u Náplavky. Sešly jsme se naše parta k r á s e k a bylo to bezvadné. Oslavenkyně zářila a dojímala se a tím jsme se dojaly i my všechny. Tahle parta holek je pro mě nesmírně důležitá! Děkuji, že vás mám holky :-) Všechny jsme maminky a hodně jsme mluvily o našich dětech a o tom, že je čeká návrat do školek, škol a první třída :-) Věřím, že to naše děti první dny skvěle zvládají a ty vaše určitě také.

FullSizeRender (10).jpg
FullSizeRender (11).jpg

A jelikož jsem děsně netrpělivá, tak jsem si jen tak z legrace koupila své první krajkové prádlo bez  v y c p á v e k :-) A z výsledku jsem byla opět okouzlena! Na fotce to vypadá, že jsem pořád plochá, musím se ty svoje nový holky naučit pořádně fotit! Proto máte výše fotku odhalených prsou, ať vidíte ten pořádný materiál. Ještě mě čekají čtyři týdny v podprsence, která mi prsa tvaruje, to už musím vydržet a pak si budu prsa hýčkat. Já jsem zpět v práci, dobrovolně jsem se vrátila o dva dny dříve. Již jsem neměla doma program a jsem tak odpočatá, že jsem se na poslední měsíc v práci i těšila. O tom, že jsem dala výpověď jsem vám psala na Instagramu ZDE. Holky, pokud vás něco zajímá, ptejte se. Klidně do soukromé zprávy, chápu, že je to téma, které je pro mnohé dost osobní... Snad mě neukamenujete za ty odhalené prsa, ale jak jinak bych vám je ukázala?!? :-) Mějte se krásně, V.

SOUTĚŽ s NUXE

SOUTĚŽ s NUXE

Veru a její pocity před a po operaci

Veru a její pocity před a po operaci