Domestos pro školy a školky

Domestos pro školy a školky

Dnes nebude testovací článek, i přestože je Domestos jedna z mých oblíbených značek a ráda využívám jejich výrobky ve své domácnosti (psala jsem vám o tom např ZDE). Dnes to bude článek plný zajímavých informací o jednom hezkém a užitečném projektu „Domestos pro školy“. Pokud máte s projektem dobré zkušenosti, budu ráda, když mi o tom napíšete :-) Více informací níže.

Značka Domestos letos spouští třetí ročník projektu „Domestos pro školy“. Ten má za cíl zlepšení hygienických podmínek ve školách a školkách, a to i díky maličkostem, které nevyžadují vynaložení velkých finančních prostředků. Kromě zvelebení školního prostředí je pak motivací i peněžitá výhra pro školy (dvě ZŠ vyhrají 100 000 Kč, dvě ZŠ vyhrají 80 000 Kč, čtyři ZŠ vyhrají 60 000 Kč) a školky (dvě MŠ vyhrají 80 000 Kč, dvě MŠ vyhrají 60 000 Kč, čtyři MŠ vyhrají 50 000 Kč), která je určena primárně na rekonstrukci toalet...

První 4 školy a 4 školky získají také cenu ve zboží od partnerů projektu – Rako (keramické obklady) a Ravak (sanitární vybavení). Dalších 100 škol a školek obdrží šek na produkty Domestos. 

Školu lze již teď registrovat na webu www.domestosproskoly.cz, kde budou od 1. 10. 2016 do 31. 12. 2016 postupně zveřejňovány soutěžní aktivity. Pomoci však mohou i rodiče, a to jak hlasováním pro fotky vybrané školy, tak i nákupem výrobků značky Domestos, za které mohou darovat škole body potřebné pro úspěch v soutěži. Více informací naleznete na www.domestosproskoly.cz.

Za sebe doporučuji nahlédnout do kategorie Jak jsme pomohli, kde je vidět, v jak bídném stavu některé toalety jsou a také je tam vidět, jak krásně se dají toalety zrekonstruovat :-) Projekt byl odstartovaný 1.10.2016, tudíž je na samém začátku třetího ročníku. Tak pokud vás projekt zaujal, zvažte účast v soutěži. Myslím si, že všichni chceme, aby měly děti krásné toalety ve svých školách a školkách :-) Hezký den přeji, V.

Veru vyráží na výlet

Veru vyráží na výlet

Surf prací přípravky

Surf prací přípravky