Domácnost bez bakterií díky parnímu čističi Kärcher

Domácnost bez bakterií díky parnímu čističi Kärcher

Měla jsem možnost otestovat PARNÍ ČISTIČ SC 2 DELUXE EASYFIX od Kärcheru. S testováním mi pomáhal můj muž, měla jsem ze začátku z horké páry velký respekt (vzhledem ke svému stavu, bych si nerada nějak ublížila). Můj muž byl od první chvíle nadšený. Chvíli mi trvalo pochopit princip, pořád mi chybělo použití nějaké chemie. Ale jakmile jsem viděla, jak vypadá po parním čištění náš dřez na nádobí, došlo mi to, chemie není potřeba, dřez byl zářivě naleštěný a ještě bez bakteriíi. Čistič jsme použila v každé části naší domácnosti v kuchyni na podlahu, dřez i varnou desku, na chodbě na podlahu a v koupelnách na vanu, záchod i umyvadla. Malý žlutý pomocník má krásný design, jako vždy snadné ovládání a manimulování a ještě ke všemu je funkční. Já miluji poznávat a testovat žluté novinky od Kärcheru, nikdy se mi nechtějí vracet.

IMG_4254.jpeg
IMG_4255.jpg
IMG_4251.jpeg

Čištění domácnosti s sebou často přináší i plné ruce různých čisticích prostředků, které obsahují vysoké procento chemikálií. Na vypulírovaní svého domova se tedy většinou psychicky připravujete již několik dní předem a když se konečně odhodláte, čeká vás dlouhá a promyšlená příprava. Nasadit rukavice a při práci s agresivními přípravky alespoň šátek. Po takovém výkonu máte chuť svalit se do postele, ať se svět klidně točí dál. No jo, jenže to by nesměla přijít vaše drahá polovička s nápadem, že když vy jste se pustila do úklidu, tak by bylo hezké konečně po měsících přemlouvání přidělat tu slíbenou poličku. Otázkou zůstává, jestli vám ta pěkná nová polička za to druhé uklízení stojí. A víte co? Stojí. Ale samozřejmě jen pokud na to máte správného pomocníka, který hravě nahradí různé čističe, je šetrný k vašemu zdraví a hlavně, uklizeno s ním máte během chvíle.

IMG_4250.jpg
IMG_4247.jpg
IMG_4245.jpeg

Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je nyní menší a s nižší váhou o 200 g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší. Funkce LED na rukojeti zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

IMG_4244.jpeg
IMG_4242.jpeg

Pomocníka hodnotím kladně, je nejen krásný, ale i účinný. Všechny podlahy skvěle zmatnil, líbilo se mi, že vše rychle uschnulo a vypadalo na první pohled uklizeně. Super zkušenost a dovedu si pomocníka mít v budoucnu doma, až se děti začnou batolit omezím chemii a budu čistit párou. Super nápad!

Rodinný víkend na zámku Berchtold

Rodinný víkend na zámku Berchtold

Červen ve fotografiích

Červen ve fotografiích