Dokonalá aviváž Coccolino

Dokonalá aviváž Coccolino

Použití aviváže v dnešní době považujeme za již zcela běžnou záležitost. Mnohé z nás už proto ani nevědí, jak bychom se cítili v prádle, které aviváží ošetřeno nebylo. Jaké jsou tedy hlavní důvody použití aviváže?

Při praní v moderních pračkách se vlákna textilu různě pohybují a mačkají, což způsobí, že usušené vyprané prádlo je tvrdé na dotek. Velmi problematickou skupinou jsou dnes hojně používané tkaniny s vysokým obsahem umělých vláken, v nichž při nošení vzniká elektrostatický náboj. Látka se poté lepí na pokožku a přitahuje špínu. Použitím aviváže lze tyto nepříznivé vlivy účinně odstranit. Oblečení ošetřené aviváží je daleko měkčí, tedy pohodlnější a příjemnější na nošení, méně se mačká, snadněji žehlí a díky slabému filmu, který aviváž vytvoří na jednotlivých vláknech, se špína drží dále od vláken a vy ji daleko lépe a jednodušeji vyperete. V neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na příjemnou vůni, kterou aviváž prádlu dodá.

Inspirována vůní jedinečných květin vznikla nová řada aviváží Coccolino. Každá varianta vám připomene jednu z oblíbených jarních květin. Charakteristickým znakem těchto novinek je neopakovatelná vůně, dlouhotrvající svěžest a příjemný design lahví. Ze třech jarních variant si určitě každá domácí hospodyňka vybere tu svou oblíbenou! Navoďte si pocit elegance, půvabu a něžnosti. Jasmínovou variantu charakterizuje sladká, květinová a omamná vůně, která vás zavede do světa harmonie. Aviváž s vůní narcisu přináší pravý pocit jara. Jedna z prvních a nejhezčích květin tohoto ročního období je oblíbená v mnoha zemích na celém světě. Levandulová vůně vás přenese do atmosféry romantické procházky mezi voňavými levandulemi.

Medvídek Coccolino prostě přináší nové aviváže, které zanechají prádlo měkké, svěží, nadýchané a krásně voňavé!

Aviváž s vůní narcisu přináší pravý pocit jara. Jedna z prvních a nejhezčích květin tohoto ročního období je oblíbená v mnoha zemích na celém světě. I když narcis symbolizuje především sebelásku, vy se určitě zamilujete do svého oblečení vypraného právě v této aviváži. Navíc jeho žlutá barva, která je charakteristická i pro design aviváže Coccolino, probudí optimistickou náladu.

Levandule vás přenese do atmosféry romantické procházky mezi voňavými levandulemi. Už staří Řekové znali blahodárné účinky levandule. V 17. a 18. století si vznešené dámy připravovaly levandulové lázně, aby si zachovaly svěžest a mladost. Později jí neodolaly ani naše babičky, které levandulové květy dávaly do skříní s oblečením pro odpuzení molů nebo pod polštáře pro nerušený spánek.

Navoďte si pocit elegance, půvabu a něžnosti. Jasmínovou variantu charakterizuje sladká, květinová a omamná vůně, která vás zavede do světa harmonie. O jasmínu se také říká, že posiluje sebevědomí a zlepšuje náladu. V Indii má také název „Královna noci“ a jeho aroma dokáže vyvolat příjemné pocity relaxu a odpočinku.

Já osobně miluji aviváže a přidávám je k pracímu prášku, momentálně používám sypký prací prášek a zde si to aviváž vyloženě žádá. Prádlo bez aviváže je tvrdé, škrábe a že by po prášku vonělo se říci nedá. Tudíž patřím mezi milovnice aviváží a taky jsem zjistila, že je důležité umět aviváž dávkovat, vždy se raději řiďte pokyny uvedenými na obalu. Věděly jste,  že pokud použijete příliš málo aviváže, nebude mít správný účinek, pokud naopak zvolíte příliš velké množství, může především u froté prádla dojít ke snížení jeho savosti?!? Já dávám aviváže určitě moc, odpovídalo by to i tomu, že je kupuji hodně často... Aviváže Coccolino nejsou novinkou na trhu, ale jarní vůně levandule, narcis a jasmín nové jsou. Já je doporučuji, jsou dokonalé, aspoň ty dva druhy co doma mám... Mějte krásný voňavý den, V.

Milé čtenářky, ráda bych vás oficiální cestou poprosila o hlas v právě probíhající soutěži MAMAblog roku v kategorii Lifestyle. Je to 2. ročník soutěže a letos mi na soutěži tak nějak záleží více než v loňském roce!!! Snažím se, blogování miluji! I přestože mám nyní fulltime job, tak se snažím blog nezanedbávat. Mama blogů je čím dále více a proto si budu moc vážit každého vašeho hlasu v téhle soutěži. Hlasovat můžete denně, pochopím, že to denně dělat nebudete. Na webu MAMAblog roku je pro vás hlasující připraveno několik desítek výher!!! Které si zasloužíte :-) Děkuji. 

Hlasovat můžete ZDE, stačí vyplnit údaje, zakliknout blog, pro který chcete hlasovat a je HOTOVO :-)

Svatý týden za námi

Svatý týden za námi

Veru a její malé radosti č. 3

Veru a její malé radosti č. 3