DIY zlaté boty s očima

DIY zlaté boty s očima

Snad celou věčnost jsem nevydala článek v kategorii DIY (Do it yourself) a myslím si, že je to škoda. Vzpomínáte když byl Lukášek na prázdninách? Využila jsem toho že mám volnou chvíli a vrhla jsem se doslova po hlavě na jednu tvorbu. Díky Deichmann výzvě jsem mohla proměnit lodičky dle svého gusta. Potěšilo mě, že mě oslovili, i přestože nyní nemám tolik času tvořit, ale šikovná na tvorbu jsem, to já se zase umím pochválit :-) Domů mi přišly bílé lodičky a nějaké propriety k nazdobení - lepidlo, štětec, mašličky, stuhy, růžičky, flitry... Upřímně jsem využila snad jen ty boty, lepidlo a zlaté třpytky. K tomu co jsem si vymyslela jsem si zbytek věcí zašla dokoupit. Různé zdobící věci jsem sehnala u Stoklasy v Holešovicích. Flitry/glitry i třpytky stály pár korun, měla jsem radost, že jsem pořídila vše co jsem sháněla :-) 

Co jsem na tvorbu potřebovala?

  • boty
  • lepidlo
  • štětec
  • třpytky
  • flitry/glitry
  • černý filc
  • tvrdou fólii

Varování :-)

Možná jsem měla hned v úvodu zmínit, že pokud si doma zkusíte "vytunit" boty třpytkami, tak se připravte na to, že třpytky budou úplně všude :-) V celé domácnosti, já je měla až za ušima i v nose, což si asi dovede představit a i když mám boty hotové již x týdnů, tak se naše domácnost třpytí stále :-)

Pracovní postup:

Za pomocí štětce nanesete lepidlo na část bot. Hned poté začnete na boty s lepidlem sypat třpytky. Takhle pokračujete celou dobu. Pokud se někde třpytky neuchytily, nebojte se opět nanést lepidlo a opět zasypat třpytkami. Je to vážně snadné a šlo to rychle. 

U tvorby oka jsem si jako první nakreslila šablonu, tu jsem vložila pod fólii, nanesla jsem lepidlo a zasypala ho flitry. Postupně jsem udělala největší bílou část, pak modrou část a na konec černou. Vše jsem obstřihla (pozn. flitry jsou nalepené na fólii) a tyhle tři části jsem spojila/slepila opět lepidlem. Řasy jsem si vystřihla z filcu a ty jsem k oku také přilepila. Jakmile bylo oko suché následoval úplně poslední krok a to přilepení k botě. 

Hotové boty, které ještě schnou od lepidla, dnes je mám již hezky začištěné (i uvnitř, bez třpytek). 

A čím jsem se pro tvorbu bot inspirovala? Svým krytem na mobil. Miluji zlatou a vím, že kryt a teď už i boty jsou strašný kýč, ale já se ráda obklopuji kýči :-) Jsem se svým výsledkem moc spokojená, snad se boty budou líbit i vám :-) Já vám slíbím, že se budu snažit tvořit více, ne jen kvůli vám, ale i kvůli sobě, jelikož jsem se u toho skvěle odreagovala, zapomněla jsem na všechen stres okolo. Tak a teď se budu těšit na vaše komentáře, mějte se krásně, V.

Pokud se vám mé boty líbí, budu ráda za váš hlas ZDE. Hlasovat můžete jen 1x, soutěž bude ukončena v úterý 27. června.

 

Víc army už být nemůže

Víc army už být nemůže

Lirene na cestách + S O U T Ě Ž

Lirene na cestách + S O U T Ě Ž