Diáře hledají domov

Diáře hledají domov

!!! NABÍDKA DIÁŘŮ JE JIŽ UKONČENA!!!

Milé čtenářky, najde se někdo, komu by se líbily tyhle dva diáře? Původně jsem je koupila sobě, ale pak jsem si to rozmyslela a přála jsem si pod stromeček jiný. Neptejte se mě proč si diáře kupuji, když o nich nejsem sama přesvědčená. Prostě mě něčím zaujaly :-) a pak jsem si prohlédla diář mé kamarádky Katy a bylo rozhodnuto, chci diář s názvem Rok podle Dary od Dary Rolins. A jelikož je mi líto nechat tyhle dva kousky jen tak ležet ladem a skladem, tak je chci darovat vám. Třeba se najde někdo, koho potěší. První růžový diář je od Báry Nesvadbové a druhý zlato černý s puntíkem. Hodí se někomu ještě diář? Pokud ano, čtěte dále.

IMG_6361.jpg
IMG_6355.JPG
IMG_6359.jpg

A co musíte splnit, abych právě vám diář poslala?

Vůbec nic :-) Stačí jen napsat komentář (buď zde pod článek, anebo na FB pod foto) proč právě vám diář poslat. Žádné další podmínky ani pravidla, prostě chci jen udělat někomu radost :-)

Komentovat můžete do zítřejšího večera (4.1.2018 do 20:00hod), v pátek (5.1.2018 do 12:00) vyberu dva komentáře buď náhodně, anebo pocitově a chtěla bych diáře ihned odeslat! 

IMG_6358.JPG
IMG_6356.jpg

A já si jen přeji, ať si diáře někdo z vás přeje a mohu vám je co nejdříve poslat a vy je budete používat. Nic víc, nic míň. Máte to také tak, že nový diář je pro vás takový nový začátek? :-) Miluji čisté, prázdné diáře, nyní jsou dny opět jen v mé režii. Mějte se krásně, V.

!!! NABÍDKA DIÁŘŮ JE JIŽ UKONČENA!!!

Ohlédnutí za rokem 2017

Ohlédnutí za rokem 2017

Vánoce 2017

Vánoce 2017