Den šestý

Den šestý

Sobota by se dala shrnout do pár vět. Dopoledne jsem prospala, odpoledne jsem strávila na Dyzajn Marketu (psala jsem o něm ZDE) a večer ve společnosti skvělé kamarádky Andrejky. Ta přijela z Ostravy a mě moc potěšilo, že chtěla večer proklábosit se mnou :-) Vybrala jsem pro nás podnik James Dean v centru Prahy, jsem ráda, že jsem udělala rezervaci. Vždycky se zde cítím skvěle! Holky servírky jsou nejen krásné, ale i nesmírně milé, trpělivé a rády a dobře poradí při výběru drinků :-) Miluji burgery, které v podniku nabízí, ale včera jsem jim odolala. Burger je jistota, že se totálně přejíte, proto jsem si dala jen lívance :-D a pak velké množství amerických limonád a míchaných drinků, těch s alkoholem samozřejmě :-D Okolo půlnoci jsme se šli ještě projít k orloji, musela jsem Andy ukázat i nějakou tu památku přeci...

Ještě musím zmínit, že jsem si k obědu koupila čínu a udělala jsem si radost krásnými slunečnicemi, ty mám strašně moc ráda :-)

Dnešním dnem mé týdenní mapování mého života končí. Snad jsem vás úplně nenudila :-O Jedno vám mohu říct 100%, podobně akční život mám i s Lukáškem, jen se více zaměřuji na program pro děti. Ale doma rozhodně nesedíme! Lukášek se mi dnes vrací i s mým mužem, moc se na kluky těším. Jdu si po týdnu stoupnout k plotně a něco dobrého jim s láskou uvařím. Užívejte neděli se svými nejbližšími, Veru.

Foto: Olympus PEN E-PL7

SOUTĚŽ s KUTULU

SOUTĚŽ s KUTULU

Střípky z Dyzajn Marketu

Střípky z Dyzajn Marketu