Cupcake závislost

Cupcake závislost

Dnešní článek bude o mé kamarádce, blogerce, mamince a výborné cukrářce Lence alias Lelí, která sní o prvním kamenném obchodě s Cupcake dortíkama v Praze. S Lelí jsem se v pátek sešla v podniku jejího muže FAMAGUSTA fresh food & café (o podniku vám napíši příště). Zde vznikla během povídání o jejím snu, moc hezká série fotek od Honzi Martince. No ale to jsem odbočila, měla bych zdůraznit, že v Praze žádné takhle sladké místo doposud není, ve světe je to již dávno zavedené a velice oblíbené místo pro lidi, kteří cupcake dortíkům podlehli. Jelikož Lelíiny cupcake miluji, rozhodla jsem se jí formou článku vyjádřit svou podporu! Je zde někdo kdo nezná Lelí's Cupcakes? U nás již není oslava bez jejich dokonalých dortíků - vidět jste je mohly na naší námořnické a Mickey Mouse oslavě, dále byly součástí našich Vánoc... Její domácí cupcakes jsou pečené s láskou a citem pro detail.

Příjemné povídání ve Famagustě...

Příjemné povídání ve Famagustě...

Lelí můžeme pomoci i my? A jak? Jelikož je součástí HitHit programu, kde pomocí Crowdfundingu, tedy hromadného financování, které otevírá kreativním lidem (což Lelí nepochybně je!) doposud zavřené dveře. Díky Crowdfundingu se nemusí zaprodat, obcházet takzvané andělské investory, stačí vytvořit nápaditou prezentaci projektu a dál se soustředit na práci! Hithit propojuje kreativní lidi s těmi, kteří je chtějí podpořit. Plní sny umělcům, kreativcům, designérům, vývojářům, géniům. Plní je i vám. Je to nová, inspirativní forma propojení obchodníků s klienty. Obě strany navážou jedinečnou spolupráci.

Sbíhají se mi sliny jen se na Cupcakes dívám :-)

Sbíhají se mi sliny jen se na Cupcakes dívám :-)

Proč Lelí tak fandím? Přijde mi obdivuhodné, jak se snaží splnit si svůj sen! Má tu odvahu rozjet podnik s malýma dortíkama, je to ženská, která se ničeho nebojí. Lelí je živel, je to super žena, má tolik elánu a s obrovským nadšením o svém snu mluví. Mluvit by dokázala i hodiny a neustále vás svým promyšleným projektem překvapuje. Já jsem člověk, který by si nikdy na podnikání netroufl - nemám na to takzvaně "koule". Proto s veškerou úctou a obdivem Lelí fandím!!! Nahlédněte na Instagram a Facebook Lelí's Cupcakes.

Lelí se svými cupcake! Vidíte tu jiskru v očích? Vše je pečeno s láskou a citem.

Lelí se svými cupcake! Vidíte tu jiskru v očích? Vše je pečeno s láskou a citem.

A jakou formou můžeme přispět? Pojďte si předplatit svou odměnu! V nabídce je desítka odměn - např. 4x cupcakes v krabičce; Populární dárková krabička; Kafe a Cupcakes s Lelí; Můj vlastní cupcake; Cukrářský kurz s Lelí a mnoho dalšího! Mě by moc lákal Cukrářský kurz s Lelí, musím to doma navrhnout mému muži - byl by to krásný dárek třeba ke Dni žen? :-)

Jedna z předplacených možností - dárková sada tří cupcaků ;-)

Jedna z předplacených možností - dárková sada tří cupcaků ;-)

Pokud stále váháte mrkněte na motivující video, kde hlavně živelnou a akční Lelí můžete více poznat :-) Nejkrásnější je to, že má obrovskou podporu od svého muže, rodiny a nejlepších přátel...

Na závěr zmíním, že v kamenném obchůdku bude dětský koutek, což je další plus. Je vidět, že je Lelí maminka a myslí i na nás matky s dětmi. Já tu nádheru již vidím, Lukášek si spokojeně hraje a já si dopřávám své oblíbené capuccino a milovaný čokoládovo-čokoládový cupcake :-) Spojme síly a pojďme do toho společně. Pokud vám něco není zcela jasné, pište, sama Lelí i já vám rády odpovíme. Mějte krásný den, Veru.

Miluji akční dny

Miluji akční dny

Soutěž s Essence

Soutěž s Essence