Obrázek vašeho dítěte na obalu Čokošky

Obrázek vašeho dítěte na obalu Čokošky

Maminky všech talentovaných (klidně i méně talentovaných) děti zbystřete! Máte doma malého výtvarníka nebo výtvarnici? Pokud ano, tak čtěte dále a hned v úvodu vám napíší, že vám malé umělce upřímně závidím (Lukáškovi to zatím moc nejde, ale věřím, že zdědil mé umělecké vlohy) a mám pro vás dnes jednu super věc/projekt/soutěž. Zapojte vašeho umělce do projektu Čokoška. Ptáte se jak? Co musíte splnit? Co to vlastně ta Čokoška je? To všechno vám dnes detailněji představím...

Stačí mít namalovaný obrázek své ratolesti (ne vymalovaný, jako používám já na svých fotkách, ale Lukášek mi ještě nekreslí postavy) a ten může být na obalu čokolády Čokoška. No řekněte samy, není to milé? Nelíbilo by se vám to? Mě moc! Jedna z podmínek je aby dítě nebylo starší 12 ti let. Pokud tohle splňujete, tak neváhejte a zapojte se do dalšího kola unikátního projektu čokolády Čokoška!

Čokoška - první čokoláda, kterou namalovaly samy děti…

Jak se do projektu zapojit?

Jak jsem psala výše, máte doma malého výtvarníka, stačí poslat jeho obrázek  a tím se zapojíte do dalšího výběru o nové obaly čokolády Čokoška. Vše najdete na webových stránkách www.čokoška.cz, kde je samozřejmě i formulář kam vložíte obrázek, zde najdete i detailnější informace k celému projektu. 

Dítě namaluje zvířátko nebo pohádkovou postavičku, domeček, je to zcela v režii malého výtvarníka. Dále musíte obrázek pojmenovat, nahrát ho dle instrukcí.  

Jak nahrát obrázek do projektu a do soutěže?

Obrázek nascanujte nebo nafoťte, a vložte na stránky www.cokoska.cz (tlačítko NAHRÁT SVŮJ OBRÁZEK) a pokud chcete, zároveň jej nahrajte také do fotogalerie Čokoška na www.žena-in.cz kde probíhá soutěž ZDE

Jaká je Čokoška?

Při výrobě Čokošky je kladen velký důraz na vysokou kvalitu surovin a precizní metody zpracování. Nadstandardně vysoký podíl kakaové sušiny dosahuje u mléčné čokolády Carla až 31%. Při zpracování čokolády je využito dlouhodobého konšování, které dodá čokoládě, sametovou hebkost, jemnost a povzbudí nezaměnitelné aroma kakaových bobů. „Není nám jedno, co jedí naše děti, proto jsme si dali záležet, aby naše čokoláda byla z nejkvalitnějších surovin a obsahovala ideální porci kalorií“ podotýká k nadstandartní kvalitě čokolády výkonný ředitel čokoládovny Carla Ing. Jakub Šrámek, MBA. Velikost Čokošky byla na základě doporučení nutričních expertů upravena na optimální dvacetigramové balení.

Mám spoustu kamarádek s dětmi a vím, že naši malí kamarádi jsou šikovní na kreslení, tudíž doufám, že se do projektu zapojíte :-) Lucinko a Matýsku, hm? :-) Snad se vám projekt líbí tak jako mě. Mějte se krásně, Veru.

Více o celém projektu na www.čokoška.cz

Jsme kompletní...

Jsme kompletní...

Po čem toužím ve "zlatém" roce 2017

Po čem toužím ve "zlatém" roce 2017