Silná trojice Clin+Bref+Clin

Silná trojice Clin+Bref+Clin

Čeká mě týden jenom pro mě - počínaje dneškem, určitě sledujte můj Instagram, kde vám budu do instastories postovat můj klid bez mých osudových mužů a to na celý týden. Kluci jeli odpočívat na Moravu, já musím chodit do práce... Krom toho, že se budu maximálně věnovat práci, mám naplánované setkání se všemi svými kamarádkami a že jich mám :-) tak budu dělat pořádek ve své domácnosti. Vánoční úklid jsem nijak zvlášť "nehrotila" (já posedlá čistotou jsem to prostě a jednoduše nestíhala, ano trošku se za to stydím). Původně to měl být článek s typy na pomocníky při vánočním úklidu (opět zmíním - čas byl v prosinci můj velký nepřítel), tudíž je z toho lednový článek na téma čistota. Uklízí se pořád, nehledě na měsíce, no ne? A jaké prostředky v posledních dnech ráda využívám? Je to Clin a Bref. Myslím si, že tyhle značky známe každá. Níže popíšu detailněji jejich největší plusy.

Bref Koupelna možná znáte, ale i přesto zde popíšu jeho přednosti. Účinně odstraňuje vodní kámen a skvrny od vody, navíc zanechává v koupelně oslnivý lesk. Řadí se k ideálním čistícím prostředkům ke každodennímu úklidu. Při pravidelném používání předchází usazování vodního kamene a tvorbě vodních skvrn. Díky Brefu je koupelna dokonale lesklá! Celkově mi přijde čistá a tohle já prostě můžu.

Okna, zrcadla, nebo skleněný stůl. Můj věčný boj. Umyli jste někdy okna a hned po prvním dešti nebylo po krásně lesklých oknech už ani stopy? Aby vaše snaha nepřišla nazmar, použijte nový Clin Water&Dirt Protection, který nyní dokáže impregnovat skleněné povrchy. Speciální polymery v nové receptuře Clinu vytvoří ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu, prach a špínu, takže lesk oken vydrží až pětkrát déle! Okna i skleněné povrchy nyní umývám s radostí!

Doslova si užívám Clin Multi-Shine a to tím jak je multifunkční :-) Využívám ho v koupelně, kychyni, obýváku a to proto, že je vhodný na strašně moc povrchů. Celkem 25 různých povrchů, abych byla úplně přesná. Zvládne sklo, dřevo, kov, ocel, kámen, keramiku, plast, gumu, kožený nábytek, dále choulostivé povrchy jako je televizní obrazovka či stereo souprava, hm? V kuchyni se postará o pracovní desku ze dřeva či mramoru, stejně jako o kuchyňské skříňky včetně úchytek. Tenhle výrobek proste musíte mít doma holky :-)

Tak tohle je nyní moje TOP trojice výrobků. Vám je mohu zcela upřímně jen doporučit. Snad budete stejně spokojené jako já. Já prostě uklízím ráda a mohu s hadrem po baráku poletovat denně, teď možná spíše obden co chodím do práce. Mímochodem Clin na sklo mám i v práci a leštím jim stůl, nebo prosklené zasedačky:-) Jste na tom někdo stejně jako já? Mějte krásný víkend, ať už ho strávíte uklízením anebo nic neděláním, V.

Po čem toužím ve "zlatém" roce 2017

Po čem toužím ve "zlatém" roce 2017

Puzzlíkování

Puzzlíkování