Červen ve fotografiích

Červen ve fotografiích

Já snad budu tyhle články začínat vždy stejně :-) Když jsem psala/viděla akční květen, nevěřila jsem, že to červen opět trumfne!

Červen jsem zahájila výbornou snídaní s mou kamarádkou Janinkou. Zajely jsme si do oblíbeného podniku IF Café ve Werichově vile v centru Prahy. Po snídani jsme se prošly podél Vltavy, kochaly se Karlovým mostem a užívaly si život bez dětí :-)

IMG_4628.JPG
IMG_4629.JPG

S Lukáškem jsem byli pozvání na krásný Astrid event, který se konal na Střeleckém ostrově. Astrid nám představil nové opalovací krémy pro děti i pro dospělé. Event probíhal formou pikniku, učily jsme se udrhat macramé a to vše ve stínu u řeky. Střelecký ostrov je nádherné místo, těším se až se tam vydám na procházku s kočárkem, snad se teda vlezu do výtahu :-D

IMG_4627.JPG

Vrátila se mi moje skvělá kamarádka Aki, žila půl roku na Bali, byly jsem spolu denně ve spojení. Bylo to nádherné setkání, huby nám doslova mlely a mlely. Vrátil se nový člověk a já ve finále taky nejsem stejná jako před půl rokem :-) jsem o deset kilo těžší :-)

IMG_0971.JPG
Komplet outfit z F&F

Komplet outfit z F&F

S Lukáškem jsme zajeli do Rakovníka oslavit šesté narozeniny našeho kamaráda Matýska. Maminka Lucka mu uspořádala nádhernou oslavu, velký palec nahoru a my děkujeme za pozvání. Bylo to nádherné odpoledne.

IMG_4647.JPG

Velký životní milník! Lukášek odjel se školkou na Školku v přírodě. No co vám budu vyprávět, byla jsem strašně moc nervózní. Brečela jsem při nástupu do autobusu jakobych se s ním loučila navždycky… Strašně těžké to bylo, asi hormony. Lukášek si tábor maximálně užil!!! Vrátil se mi nadšený a plný dojmů. Celá rodina jsme na něj byli pyšní :-) Bude to táborový kluk po mamince.

IMG_4639.JPG

I v červnu jsem pokračovala v nakupování výbavičky pro miminka. To jsou tak krásné radosti. Užívám si to!!!

IMG_4644 2.JPG

V horkém letním dni jsem vyrazila na krásný Nespresso event. Konal se u Vltavy v jachtařském klubu, bylo to velkolepé. Předstvili nám letní novinky od Nespressa, měli dokonalý catering a vše bylo velkolepé…

IMG_4636.JPG

Červen je můj měsíc :-) Letos jsem své narozeniny neslavila, protože jsem hodně peněz investovala do Baby shower párty. Stále se cítím na třicet a myslím si, že se mě to bude držet až do čtyřicítky.

IMG_4633.JPG

Podnikla jsem krásný trip s mou nejlepší kamarádkou Katy. Pozvala mě do Brna na oslavu narozenin Notina. Bylo to bezva a kdyby nebylo tropické počasí, užila bych si to ještě víc. Notino slaví narozeniny stejně jako já, myslím ve stejný den :-) Děkuji, že jsem mohla být u toho.

IMG_4652.JPG

Jak jsem zmínila výše. Měla jsem vlastní baby shower a ten si zaslouží svůj článek, pokud jste nečetly, odkaz vám dávám ZDE.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_eef3.jpg

Zúčastnila jsem se kurzu s Aki, kde jsem byla i speaker, mluvila jsem 30 minut o mých zkušenostech z blogování a Instagramu. Byla to krásná šance a zkušenost. Nervozita level milion, ale super!

IMG_4642.JPG

Hurááá. Vyrazila jsem opět s nejlepší kamarádkou Katy objednat kočárek pro miminka. Můj muž neměl čas a nechtěl se tomu věnovat. S Kačenkou jsme si užily krásné dopoledne. Kočárek jsem objednala u Vandy ve Vanda Store. Servis a péče byla na 1*. Děkuji za všechno. Pak jsme vyrazili na zaslouženou kávku a buchtu do Spižírny, která je minutu od Vandiného obchůdku.

IMG_4624.JPG
IMG_2266.JPG

Měla jsem víkend pro sebe, kluci jeli na Moravu a rozhodla jsem, že zařídím dětem zázemí u nás v ložnici. Opět jsou to nádherné radosti/starosti. S výsledkem jsem hrozně moc spokojená, tak snad se to líbí i vám :-)

IMG_2561.JPG

Poslední červen a poslední den ve školce :-) Lukášek svou školku miloval!!! Děkuji všem v MŠ Jílkova, byly to krásné tři roky s vámi.

IMG_4638.JPG

Červen je také měsíc naší svatby a našeho výročí :-) Naprosto neplánovaně jsme zajeli na Bukovanský mlýn zavzpomínat na náš den D. Letos je to sedm let od svatby. Bylo tam nádherně!!!

IMG_4641.JPG

A z mlýna rovnou k mému tatínkovi do Popovic na víkend. Byl to náš poslední rodinný víkend s pupíkem, tak jsme si ho chtěli užít. Podnikli jsme výlet do Kovozoo, kluci jezdili na motokárách, grilovali jsme a smáčeli se ve vířivce. Krásný víkend to byl…

IMG_3299.JPG
Domácnost bez bakterií díky parnímu čističi Kärcher

Domácnost bez bakterií díky parnímu čističi Kärcher

Snídáme s Nesquikem

Snídáme s Nesquikem