Blog slaví 2. narozeniny

Blog slaví 2. narozeniny

a rozdávají se dárky...

Ano, je to tak, již dva roky si píšu své články a již dva roky mám podporu vás čtenářek. A jelikož si vaší přízně moc vážím, tak jsem pro vás poptala dárky od firem se kterými nějakým způsobem spolupracuji. Ani jsem nečekala, že se mi dárečky pro vás povedou získat v tak krásném množství. Dárce jsem seskládala dle abecedy. Dnešní článek bude hodně i o děkování, a zde bych chtěla poděkovat i "sponzorům" za krásné dárky!!!

Před pár dny jsem byla na ochutnávce vín, kam mě pozval eshop alkohol.cz. Byl to krásný dámský večer, děkuji za pozvání! To bych nebyla já, kdybych si něco nevyptala pro vás, znáte mě. A proto mi eshop nabídl lahev vína z Třebívlic v hodnotě 300,- Kč kterou si dle vašich chutí a přání můžete vybrat ZDE

Můj manžel a jeho eshop eFitness.cz se sportovními potřebami, výživou pro sportovce, cvičebními a zdravotními pomůckami mi pro vás věnoval poukázku v hodnotě 500,- Kč. Zde bych ráda připomněla, že hitem letošních Vánoc pro děti jsou Penny Boardy, pokud chcete u svých dětí uspět, tak neváhejte ani minutu.

Eshop FEEDO.cz nabízí širokou škálu věcí pro nás maminky, pro děti i pro celé rodiny. Já jsem tomuto eshopu věrná již od narození Lukáška, kdy jsem tam nakupovala pleny, ubrousky, Nutrilony, dřevěné hračky, autosedačky a nyní tam nakupuji stále např Lego stavebnice a mnohé jiné zajímavé věci. Feedo.cz mi pro vás věnoval poukázku v hodnotě 500,- Kč.

S blížícími Vánocemi se jistě bude hodit i krásná 10% sleva do eshopu Jinohrátky.cz, kde nakoupíte kreativní sady, hry, hračky a dárky, u kterých mohou děti společně s Vámi trávit čas plný her, zábavy a radosti. Já mám v eshopu již své favority na vánoční dárky, které vám chci brzy prozradit.

Slovenský eshop JUUJ mi pro vás věnoval oblíbenou šmoulí čepku dle vašeho výběru. Zvolíte si barvu (vybírat můžete z dvaceti dostupných barevných variant) i velikost (snad pět velikostí?!) tak jak to vyhovuje právě vám a vašim požadavkům. My tyhle šmoulí čepičky milujeme a máme je v několika barvách a k nim samozřejmě i nákrčníky

Eshop s kosmetikou KupKosmetiku.cz mi pro vás věnoval dvě dárkové sady od T: BY TETESEPT. První obsahuje koupelovou pěnu Zima a Čas rozmazlování, obě pěny mají 420 ml a jsou součástí krásného vánočního balení. Druhý balíček obsahuje koupelové soli s názvy Porce lásky, Porce štěstí a Porce radosti. Opět je to v dárkovém balení. 

Milovnice kávy zbystřete. Nespresso mi pro vás věnovalo tři balíčky. První je limitovaná edice hrníčků Pure Lungo Cup, které dekoroval Lorenzo Petrantoni. A druhé dva balíčky obsahují letošní Limitovanou Edici Variations, která je inspirovaná světově proslulými rakouskými recepty, oslavuje syté a výrazné chutě, které jsou ztělesněním sváteční atmosféry. Espresso s příchutí lineckého koláčesachrova dortu a jablkového závinu. Malá rekapitulace, Nespresso mi pro vás věnovalo 1x hrníčky, 2x set káv po třiceti kusech.

Společnost Pharma Future vyvíjí a vyrábí vysoce specializované a sofistikované produkty, které každou svou jednotlivou účinnou substancí, její kvalitou, čistotou a dávkováním by mohly být samostatně prodávanými produkty. Od téhle firmy jsem pro vás dostala balíček v hodnotě 1000,- Kč který obsahuje Reviflex serum pro mladistvou pleť + Komplex 34 látek, pro zdravou kůži, vlasy i nehty. 

Nádherné ceny mi pro vás věnoval i eshop Urbanlux.cz, kde můžete sehnat nejen boty Crocs, Toms a stylové ponožky Happy Socks. Najdete zde mnohem více světových značek a to pro ženy, muže i děti. Já na tomhle eshopu hodně ujíždím, všechny Crocs a Toms boty máme odtud a nehodlám to v budoucnu ani měnit. Eshop mi pro vás věnoval tři poukázky v hodnotě 500,- Kč. 

Na ZOOTu utrácím často a tuze ráda, i zde se hodí, že je to můj oblíbený eshop. Na ZOOTu se strašně snadno dá utrácet ve velkém. Mají tak širokou škálu nabídky oblečení, že se mi zatím nestalo, že by se mi tam něco nelíbilo. Miluji a vždy využívám možnost převzetí balíku na výdejně radosti, kde si vše zkouším a dle toho se rozhoduji. ZOOT má krásné věci i pro děti, nejen pro nás dospělé. ZOOT mi pro vás daroval poukázku v hodnotě 500,- Kč.

Pokud si říkáte co musíte splnit abych vám dárky mohla zaslat, tak je to snadné...

  • Stačí napsat nějaké přání  k druhým narozeninám blogu (asi určitě by mělo být krásné, milé, pozitivní a hlavně motivující).
  • Dále mi naznačte, jaký dáreček by vás potěšil (možná se vyplatí sledovat, kdo co chce).
  • Ten kdo dnešní článek nasdílí, bude do závěrečného losování zařazený dvakrát.
  • Nezapomeňte být fanouškem FB Veru Harnol!!!

A já za týden vyhlásím ty šťastné, které jsem vylosovala a doladíme spolu zbývající detaily. Snad se vám dárky líbí a zachováte mi přízeň i do dalšího roku. Můj blog by bez vás čtenářek nebyl nic, opravdu jste pro mě hnací motor a vaše zpětná vazba mě žene dál! 

DĚKUJI, ŽE JSTE! To je také mé jediné přání do dalšího roku, mít stále vás čtenářky a taky kupu podnětů/námětů pro psaní článků...

Dětský festival MINI

Dětský festival MINI

Mé starosti, mé radosti

Mé starosti, mé radosti