Bez chloupků díky Braun Silk expert

Bez chloupků díky Braun Silk expert

Již několik týdnů doma testuji laserový odstraňovač chloupků Braun Silk expert BD 3001 IPL (intenzivní pulzní světlo), který díky žárovce v zařízení vyrobí až 250 000 záblesků. Přístroj není na baterky ale na síťový provoz. Je tak inteligentní, že součástí přístroje je i snímač tónu pokožky SensoAdapt, který snímá tón pleti 80× za vteřinu, automaticky upravuje intenzitu záření pro maximální účinnosti i bezpečnost. Díky snímači odpadá potřeba odhadovat odstín pokožky na základě složitého porovnávání vyobrazených barevných odstínů, jak vyžadují ostatní přístroje. Braun Silk-expert je průlomový systém IPL, jehož používání zajišťuje bezchybnou pleť již po čtyřech aplikacích. Při opakovaném pravidelném používání tento epilátor brání nechtěným chloupkům v dosažení povrchu pokožky. Funkce přístroje jsou popsány níže v článku a v závěru se dočtete jaký je můj názor na přístroj...

Metoda odstraňování chloupků pomocí IPL světla si získává stále více žen. S epilátorem Braun Silk expert 3 BD 3001 se zbavíte chloupků bezbolestně a na delší dobu. Až 250 000 záblesků, senzor pleti a možnost ošetření pokožky tahem jsou jenom některé z plusů přístroje Braun Silk expert 3 BD3001. 

Užívejte si hladké pokožky s IPL epilátorem Braun Silk expert 3 BD3001

Epilace přímo pro Vás

Intenzita IPL záblesků se sama reguluje podle toho, které místo na Vašem těle epilujete. Epilátor je totiž vybaven unikátním senzorem pleti, který pozná, zda epiluje světlou kůži v podpaží, na tříslech, anebo opálenou kůži jiných částí těla. Podle toho přizpůsobí intenzitu záblesků, aby byla epilace co nejúčinnější.

Žárovka s životností až několik let

Speciálně vyvinutá žárovka má životnos cca 250 000 záblesků. Braun Silk-expert vysílá záblesky pouze, když je v kontaktu s pokožkou, a tím šetří zárovku a prodlužuje její životnost.

Režim pro citlivé oblasti

Při epilaci citlivých oblastí můžete pomocí jednoho tlačítka zvolit jemný režim. V jemném režimu se snižuje intenzitu světla, a proto je vhodný také při udržovací aplikaci.

Nepřetržitý provoz

Díky nepřetžitému provozu s připojeným napájecím kabelem se nemusíte obávat, že se Vám přístroj během používání vybije a Vy nebudete moci epilaci dokončit. 

Pohodlně posouvejte epilátor po pokožce

IPL epilátor můžete pohodlně posouvat po pokožce. Tím docílíte toho, že světelný záblesk mine méně chloupků a epilace tak bude účinnější a zabere i kratší dobu.

7 důvodů pro domácí ošetření pomocí IPL se strojkem Silk-Expert

  1. Při používání Braun Silk-expert IPL lze získat bezchybnou pleť již po 4 týdnech.
  2. Exkluzivní technologie SensoAdapt™ značky Braun přizpůsobí IPL ošetření vašemu tónu pokožky a je vhodná pro ošetření těla i obličeje.
  3. Využívá stejného principu jako profesionální ošetření pomocí IPL v kosmetických salonech, ale vše děláte v pohodlí vlastního domova.
  4. Braun Silk-expert je nejrychlejší IPL technologie na trhu. Nohu lze účinně ošetřit za pouhých 8 minut!
  5. Klinicky testováno odborníky. Ošetření je jemné a v podstatě bezbolestné.
  6. Strojek IPL má síťový přívod, díky čemuž lze IPL provádět nepřerušovaně a s maximálním výkonem.
  7. V porovnání s profesionálním ošetřením laserem nebo voskem je Braun Silk-expert IPL finančně úspornějším způsobem odstraňování chloupků přímo doma.

Jaké jsou mé poznatky po šestitýdenním testování a jaké partie přístrojem ošetřuji? 

Chloupky na mém těle jsou tmavé a tvrdé, proto si nohy v letních dnech holím skoro každý třetí den (v zimních měsících holení nohou flákám, ale to každá z nás, nebo ne?!?). Mám za sebou šest aplikací na celé nohy, přístroj používám 1x týdně. Zatím výrobek používám jen na nohy, pracuji s režimem SILK (občas to štípne nebo pálí), hodně citlivé mám okolí nártu. Přístroj používám večer, logicky až Lukášek usne a s mým mužem komentujeme téměř každý záblesk, vždy se oba lekneme, světlo IPL je ve tmě hodně intenzivní. Ráda bych vám napsala, že jsem se zbavila růstu chloupků na nohách. Není tomu tak na 100%, chloupky popravdě nerostou tak rychle a nejsou tak tvrdé, jsou i části kde nerostou vůbec, třeba na lýtku. Nohy si holím stále, ale již stačí tak 1x týdně a to mi přijde super. Věřím, že když budu důsledná a budu přístroj používat pravidelně, tak se zbavím ochlupení úplně! Mým další krokem je použití přístroje na knír, který mám a nesnáším ho. Určitě do toho půjdu s režimem Silk a postupně se odhodlám i na oblast bikin a podpaží. Znáte podobné přístroje? Popř máte nějaké zkušenosti? Aplikace se provádí i v salonech. Těším se na vaše poznatky a komentáře. Věřím, že každá z nás se cítí být krásnější bez chloupků... Mějte krásné (nechlupaté) léto, Veru

Lirene balíčky vyhrávají

Lirene balíčky vyhrávají

Víc army už být nemůže

Víc army už být nemůže