Autosedačka CYBEX

Autosedačka CYBEX

Úderem třetích narozenin Lukáška jsme koupili novou větší autosedačku. Výběr autosedačky jsem nechala na svém muži, jelikož vždy detailně studuje parametry, na mě je jen výběr barvy :-) Zvolil CYBEX Solution X2-FIX, je to autosedačka vhodná od 15-36 kg, je na výběr v několika krásných barvách (modrá, červená, růžová, hnědá, šedá, atd), já jsem do našeho tmavého interiéru auta zvolila variantu černou ZDE. Lukášek byl z nové autosedačky samozřejmě nadšený! On miluje nové věci. Ve staré sedačce MAXI-COSI Pearl byl již jako přerostlý studentík, ale sloužila nám skvěle! Byli jsme s ní maximálně spokojení. Nová autosedačka je s Isofixem a to beru jako největší PLUS, je snadná na ovládání i pro nás ženy :-) níže detailnější info o autosedačce...

Nekompromisní bezpečnost: Díky mnoha bezpečnostním prvkům získala autosedačka Solution X2-fix nejlepší výsledky v evropském testu dětské bezpečnosti ve skupině 2/3 (06/2011). Zásluhou optimalizované ochrany při bočním nárazu obdržela autosedačka také výjimečné ohodnocení při testování bočního nárazu. Navíc autosedačka získala kýženou známku a nejvyšší doporučení „Best Buy“ od britské spotřebitelské organizace WHICH.

Nejdůležitějším prvkem bezpečnostního konceptu série Solution je patentovaná polohovatelná opěrka hlavy CYBEX. Chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte směrem dopředu během spánku. Autosedačka nabízí dodatečné boční protektory, které se podobají bočním airbagům a efektivně absorbují energii bočního nárazu. ISOFIX Connect System zlepšuje stabilitu a bezpečnost autosedačky. Navíc je kompatibilní i s vozidly bez připojení ISOFIX.

3 poziční polohovací opěrka hlavy: chytře zabraňuje přepadnutí hlavy dítěte dopředu během spánku.

Firmou CYBEX patentovaná 3-poziční polohovací opěrka hlavy zaručuje optimální ochranu v případě bočního nárazu. Tato revoluční technologie přesouvá těžiště hlavy dítěte mírně dozadu a zabraňuje tak jejímu přepadnutí během spánku. V případě bočního nárazu zůstává hlava v bezpečné zóně autosedačky, která zajišťuje optimální ochranu. Patentovaná 3-poziční opěrka hlavy navíc nabízí pohodlnější pozice pro spánek a zajišťuje tak bezpečnou a klidnou cestu.

Více bezpečí a stability: ISOFIX Connect System nabízí vylepšenou bezpečnost, stabilitu a jednoduchou instalaci s jedním cvaknutím.

Konektory autosedačky se jednoduše zachytí k ISOFIX záchytným bodům ve vozidle. Konektory lze jednoduše složit, díky čemuž lze autosedačku používat také ve vozidlech, která nejsou vybavena systémem ISOFIX.

Ochrana při bočním nárazu: Optimalizovaná ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus) absorbuje energii nárazu ve velmi brzké fázi.

Skrze využití ochranných bočních, ramenních a hlavových protektorů je síla bočního nárazu absorbována lineární sérií reakcí. Ve stejný okamžik je ve velmi brzké fázi absorbována kinetická energie těla, způsobená nárazem a hlava je aktivně veden do bezpečné pozice.

Vlastnosti:

  • 11-poziční, výškově nastavitelná opěrka hlavy: pro perfektní uzpůsobení
  • Polohovací opěrka zad
  • Pohodlný sedák
  • Délka x šířka x výška: 450 × 555 × 660–820 mm
  • Váha: 7 kg
  • ECE R44/04, Dodatek 7
  • Skupina autosedačky II/III
  • Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

Pokud zrovna s myšlenkou nové autosedačky koketujete, tak vám naši mohu 100% doporučit. Myslím si, že jsme koupili dobře. Cena versus kvalita, na trhu jsou samozřejmě i dražší a možná tím pádem i bezpečnější, ale já věřím v náš výběr! Pokud vás něco zajímá, ptejte se, Veru.

Hola hola školka volááá

Hola hola školka volááá

Dovolená ve Vinařství U Kapličky

Dovolená ve Vinařství U Kapličky