Adventní věnec za pět minut

Adventní věnec za pět minut

Letos jsem se s výzdobou opět nepřekonala. Stejně jako tomu bylo před rokem, i nyní je čas můj nepřítel. Ale nestěžuji si! Zmohla jsem se na minimalistický adventní věnec. Tak jsem pro vás nafotila ten nejsnadnější návod na celé zeměkouli :-) Je tak snadný, že se úplně stydím. Ale myslím si, že je to docela hezké, nebo si omlouvám svou lenost :-) Já už nevím.

Co budete potřebovat?

  • 4 svíčky
  • připínáčky
  • tác
  • větvičku
  • bonbony
IMG_5973.JPG

Pracovní postup:

  1. Připínáčky napícháme do svíček, já jsem to udělala bez šablony, můžete si čísla na svíčky načrtnout
  2. A je hotovo :-) Můžete aranžovat na tác, nyní je vše ve vaší režii :-) klidně si přidejte zelené halouzky, já je doma zatím nemám.
IMG_5896.jpg
IMG_5891.jpg
IMG_5972.JPG
IMG_5971.JPG

Zítra tady máme první adventní neděli a já se moc těším, až si svůj věnec zapálím. Já snad ani nechci znát váš názor na můj výrobek :-) Ale popřeji vám krásný adventní čas, když to půjde, zkuste se nehonit, nestresovat, zastavte se, užívejte si vánoční atmosféru, usmívejte se a buďme na sebe všichni hodní a malá rada na závěr, pokud chcete svátky vnímat v klidu - nechoďte do centra Prahy mezi tisíce turistů :-)

Balíček s proprietami mi zaslalo Ferrero Rocher, moc jím tímhle děkuji, bez vás bych na stole asi neměla vůbec nic. Tvorba mě moc bavila, vymysleli jste to moc hezky :-)

Tipy na vánoční dárky

Tipy na vánoční dárky

Hektický svět

Hektický svět