Adventní pohoda očima fotografky

Adventní pohoda očima fotografky

V posledních týdnech na mě na Facebooku vyskakovala spousta vánočních rodinných fotek mých přátel. A mě došlo, že bych si taky přála nějaké hezké fotky s mými muži, např u nás doma, prostě naše vánoční pohoda... Napsala jsem své nejlepší kamarádce Katy (www.mama-live.cz), zdali by neměla nějaký adventní víkend volný a nepřijela by k nám. Kačenka mi napsala termíny kdy může a bylo domluveno. Focení proběhlo v naprosto pohodové atmosféře, Kačenka je již součástí naší rodiny (ne jen ona, všechny Osičky) a tak jsme si nemuseli na nic hrát. K focení byla použita horká čokoláda, vánoční dětská knížka, svítící písmenka, perníkový koláč, teplé ponožky a v televizi plápolal krb. Já jsem s výsledkem fotek maximálně spokojená, prostě Hranolky očima tety Katy (a ta nás vidí prostě krásně). Kačenko, děkuji za tvůj čas, za návštěvu, za povídání, za fotky sladkého kukuče našeho Lukáška, protože tyhle pohledy on hází snad jen na tebe a taky je to reakce na slova: "Lukášku a teď jeden úsměv pro Barborku". 

Dokonalé svítící písmena jsou zapůjčené od děvčat ze SvítícíPísmena.cz, majitelky firmy znám a moc jim zcela upřímně fandím. Myslím si, že je to věc, která na českém trhu chyběla. Písmenka udělají velkou parádu na různých akcích, jako například na svatbách, oslavách, ale také mohou posloužit jako lampička, nebo dekorace. V nabídce jsou krom písmen i svítící tabule, řetězy, číslovky a různé motivy. Prostě kráááása. Já mám své písmenko objednané a moc se na něj těším. Určitě mrkněte na webovky a tam se toho dočtete mnohem více... Děkuji Britě a Terezce za důvěru a zapůjčení písmen.

Z jedné fotky se již tisknou PFka, typnete si která fotografie to vyhrála? Jak mě již znáte, tak vám to jistě brzy prozradím, tuším, že zítra je budu mít připravené k vyzvednutí ve Fotolabu. Jelikož mám moc ráda fotky od Katy, tak vás pozvu do její krásné galerie fotek (ZDE) a kdyby se vám její práce líbila, tak ji neváhejte oslovit :-) Je to sympaťačka největší, je vtipná, nápaditá a díky jejímu kouzlu osobnosti se u focení uvolníte a budete si to doslova užívat, třeba právě tak jako my... Dámy, užívejte si poslední adventní neděli a já jdu již vyhlížet sobotu a Vánoce, strašně se těším. Mějte se krásně, Veru.

PS: již pár nedělí po sobě vám prozrazuji, jak jsem na tom s dárkama :-)

PSS: něco málo již mám, ale ještě mě čeká nálet na obchodní dům a také balící maraton ;-)

PSSS: jo a taky bych si přála dokoupit nějaké ozdoby na stromeček, mám nazdobeno, ale přijde mi, že mi tam něco chybí... Např slevy v H&M home by se mi hodily :-)

Nová pleť s Braun Face

Nová pleť s Braun Face

Novinky u Lukáška v šatníku

Novinky u Lukáška v šatníku