A zase ta Play-Doh

A zase ta Play-Doh

Plastelínový set Shape and Learn do Play-Doh máme doma již nějaký ten pátek a protože Lukáška stále baví, tak vám ji opakovaně doporučuji. Týká se to hlavně počtů. Díky libovolným kartičkám se děti učí počítat anebo modelovat dané čísla. Lukášek dlouho plnil pouze počet razítek, například tři ryby, čtyři chobotnice, jedna mušle a tyhle obtisky pokládal na obrázek neboli podložku pod vodou. Nyní se hodně soustředí na modelování číslic, psát je již umí a nyní se jeho hlava zaměřila na modelování. Snaží se a bojuje u toho jako lev. Já se snažím mu do toho nezasahovat a nepokazit mu tu jeho radost. Největší problém má s velikostí, občas se mu stane že na jedno číslo použije celou plastelínu.

IMG_5559.JPG
IMG_5561.JPG

Novinka od Play-Doh, edukativní hrací sety z řady „Shape and Learn“ jsou správným pomocníkem pro přípravu vašeho dítěte do školy. Play-Doh pomáhá rozvíjet kreativní myšlení hravou formou a podporuje rozvoj motoriky. Díky kvalitám, získalo Play-Doh doporučení České pedagogické komory jako pomůcky vhodné pro předškolní výuku a rozvoj jemné motoriky v mateřských školkách. Práce s modelínou Play-Doh je pro malé dětské ručičky snadná, lehce se zpracovává a má krásné výrazné barvy.

IMG_5562.JPG
IMG_5564.JPG
IMG_5566.JPG
IMG_5569.JPG
IMG_5570.JPG
IMG_5574.JPG

Frčí u vás plastelína? Já ji někdy miluji a někdy méně, když ji v pokoji seškrábávám z koberce, tak mám chuť ji vyhodit :-) Ale neudělám to. Doporučíte nám nějakou sadu? Mějte se krásně, V.

Pleťové masky z jílu

Pleťové masky z jílu

Říjen ve fotografiích

Říjen ve fotografiích