A zase ta Pandora

A zase ta Pandora

A je to tady zase. Mám pro vás druhý článek o mé vášni jménem Pandora. První článek byl hodně úspěšný, líbil se vám a přidávaly jste se, potvrzovaly jste mi, že Pandora je silně návyková :-) Článek si můžete připomenout ZDE. Dnes vám představím své řetízky a prstýnky. Na konci článku se dozvíte, zdali mě můj muž neposlal na Vánoce do háje, když jsem mu náramek s přívěsky také pořídila :-) Vystála jsem si 23.12. hodinovou frontu před obchodem, tak moc jsem si přála mu Pandoru pod stromeček dát!

Tyhle řetízky nosím na ruce stále, nesundávám je na koupání do vany, do bazénu, ani do moře. Jsou jemné, krásné, nápis Love jsem dostala ke Dni matek a čtyřlístek jsem si koupila sama sobě, pro štěstí. Kamínky drží, nikdy se mi nic nepřetrhlo. Doporučuji, mají i další motivy jako nekonečno a kotvičku. A na krk mají tuším jen nápis Love.

Nově mám druhý Pandora prstýnek, ten jemný srdíčkový nalevo. Koupila jsem si ho sama sobě k svátku. Ten s velkým bílým kamenem jsem dostala dva roky zpět k narozeninám od mé maminky - dala mi peníze ať si koupím, to co se líbí mě... Oba dva prstýnky nosím na ukazováčcích, denně. Nikdy nezapomenu, byla bych bez nich nesvá. Hodně se mi líbí kombinace tří jemných prstýnků u sebe, tímhle směrem se bude rozvíjet má sbírka :-)

Na tomhle náramku mám od minule dva přívěsky navíc, letos na Vánoce je to perníček, psala jsem si ho na Wishlist a z loňských Vánoc je to přívěsek plný kamínků, oba od mého muže. Náramek si doma docela často sama čistím, relaxuji u toho. Mám ráda když je krásně stříbrný a naleštěný. Pořád mluvím o tom, že chci zahájit další sbírku přívěsků na novém náramku, snad se toho dočkám...

Tímhle stylem své klenoty uskladňuji. Prázdná krabička od Ferrero bonbonů tuším, mám jich doma hned několik, i na brýle, atd. Nikdy bych Pandora věci nepoložila k bižuterii. 

A teď k mému pánskému pojetí Pandora náramku. Můj muž na ruce nosil balanční náramek, ale již ho měl ve škaredém stavu. Usoudila jsem, že je na náramek zvyklý. Vystála jsem si hodinovou frontu před obchodem, v katalogu jsem si předem vytipovala přívěsky, které by se mi líbily. Měly všechny - přívěsek Family, vlajku USA a měšec. Vše co můj muž miluje - rodina jsme my tři, Ameriku navštívil a ten stát ho okouzlil a peníze, můj muž je šetrný, myslí na budoucnost. A jaká byla jeho reakce? Byl nadšený, řekl, že to je krásný dárek. Pandoru si nasadil a zatím nikdy nesundal, x krát jsem ho nachytala že se přívěsky kochá a hraje si s nimi. Kdo ví, třeba nějakou z vás inspiruji tipem na dárek, třeba na Valentýna :-)

Tak to je dnes zase vše k mé vášní k Pandora šperkům. Říkám si, zdali mě tahle značka přestane někdy bavit, myslím si že ne. Jejich kolekce jsou dechberoucí, zatím se nikdy nestalo, že bych si něco nevybrala. Co vy holky? Přejete si něco k Valentýnu? Nebo pod stromečkem, našly jste to co jste si přály? Těším se na vaše názory a komentáře. I co si myslíte o mužích co nosí náramky! Mějte se krásně, Veru.

Holčičí odpoledne v té nej společnosti

Holčičí odpoledne v té nej společnosti

Kluci mají penis, holky vaginu

Kluci mají penis, holky vaginu