4. narozeninová soutěž #Knihy Dobrovský

4. narozeninová soutěž #Knihy Dobrovský

Poslední soutěž tohoto týdne a to znamená, že první polovinu dárků jsem vám již nabídla. Jelikož je velká účast z vaší strany, což mě těší, tak vám hned v úvodu píšu, že v neděli vyhlásím všechny výherce dosavadních soutěží, včetně té dnešní!!! V pondělí bych to chtěla odeslat k vám :-)

#KNIHYDOBROVSKÝ

Jelikož vím, že také rády čtete, jak literaturu pro dospělé tak knížky svým dětem, tak jsem vybrala několik titulů z eshopu www.knihydobrovsky.cz, které si myslím, že by se vám mohly líbit. Níže se vám knihy pokusím aspoň trochu představit, některé knihy dokonce znám, protože je doma máme a některé si také do naší knihovny pořídíme.

Prosím, tahle fotka je pouze ilustrační, tyhle knihy jsou z mé sbírky. Mám stále “modré” období…

Prosím, tahle fotka je pouze ilustrační, tyhle knihy jsou z mé sbírky. Mám stále “modré” období…

Dětské knihy

První kniha je titul Největší kouzelník na světě. My knížku máme a stále s ní kouzlíme, tak jsem si řekla, že by mohla udělat radost i vám. O knížce jsem psala ZDE.

IMG_6217.JPG

Tyhle dvě leporela mě tááák překvapily. Samozřejmě, že v příjemném slova smyslu. Super formát, pevné rozkládací stránky a moc hezké zpracování. Panorama lidského těla pořídím 100% i Lukáškovi, on miluje i vlajky, často je doma kreslí, takže i Panorama vlajek světa by ho potěšila.

IMG_6218.JPG

Moc hezké jsou i následující dva tituly, jeden pro holčičky Královny a princezny a druhý pro kluky Hrdinové a válečníci. Tyhle knihy neznám, ale na první pohled mě zaujaly.

IMG_6216.JPG

A co musíte splnit, pokud chcete vyhrát jednu knihu?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol

  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila

  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - Dnes mi stačí napsat jeden titul, který by vás potěšil.

  4. Kdo SOUTĚŽ nasdílí, bude do losování zařazen 2x

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena v neděli 25.11.2018 v 19:00 hodin, co nejdříve se pokusím vyhlásit výherce. Jelikož mám knih více, spravedlivě je rozdělím mezi IG, FB a blog.

IMG_6222.JPG

Knihy pro dospělé

Já vůbec nevím, jak mám hodnotit kuchařku, jelikož doma žádnou nemám :-) Bude vám stačit, když vám napíšu, že se mi při prohlížení sbíhaly sliny? Nádherná kuchařka Pouliční pekařství.

IMG_6225.JPG

Jedinečný thriller ZERO a Hraj mrtvého, oba dva tituly jsou novinkou v knižním světě. Já tenhle typ knih nečtu, tudíž vůbec nevím, jak vás na ně nalákat, ale věřím, že si to své čtenáře 100% najde.

IMG_6223.JPG

Tak tolik z nabízenýck knih, kdyby jste se chtěli o knihách dočíst něco víc, můžete se rovnou prokliknout do eshopu Knihy Dobrovsky.

V neděli vyhlásím všechny soutěže, informovat vás budu na Instagramu a Facebooku.

Listopad ve fotografiích

Listopad ve fotografiích

Aplikace #VicOciVicVidi

Aplikace #VicOciVicVidi