3. narozeninová soutěž #F&F

3. narozeninová soutěž #F&F

#F&F

A je to tady, brzy vyhlásím výherce poukázek do CCC a když už si zajdete pořídit boty, chtělo by to se někde i oháknout a proto pro vás mám dneska tři dárkové karty v hodnotě 500,- Kč do F&F, které najdete v řetězcích Tesco. Já jsem byla novou kolekci omrknout a něco jsem tam i pořídila a vás bych chtěla aspoň trochu inspirovat a namotivovat, aby jste se na výhru těšili :-) Řekla jsem si, že nebudu fotit poukázky, ty nejsou tak fotogenické jako já (to je vtip!). Zaměřila jsem se na Vánoce a věci s touhle tématikou, takže samé flitry, flitry, lesk, zlatá apod. Snad vás z toho neklepne, nikomu tyhle věci pochopitelně nenutím, ale co se musí líbit všem jsou tématické elfí čepičky pro členy rodiny a mám pro nás i stejné pyžama. Líbí? Podmínky soutěže jsou níže…

IMG_6143.JPG
IMG_6119.JPG
IMG_6139.JPG
IMG_6109.JPG
IMG_6107.JPG

A co musíte splnit, pokud chcete vyhrát voucher v hodnotě 500,- Kč do F&F?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol

  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila

  3. Napiš komentář pod foto na FB, nebo zde pod článek na BLOGU - Těšíte se na Vánoce? Napište mi co máte nejraději na Vánocích?

  4. Kdo SOUTĚŽ nasdílí, bude do losování zařazen 2x

Podmínky jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář. Soutěž bude ukončena v neděli 25.11.2018 v 19:00 hodin, co nejdříve se pokusím vyhlísit výherce. Jelikož mám poukázky tři, budu losovat jednoho výherce na blogu, FB a IG.

IMG_6140.JPG
IMG_6045.jpg
IMG_6132.JPG
IMG_6137.JPG
IMG_6146.JPG

Například já Vánoce miluji, nevadí mi ani stres s Vánoci spojený, i přestože dárky nakupuji na poslední chvíli. Nemám žádný dárek stále a víte co? Vůbec mi to nevadí. Mě stačí vědět, co koupím a pořídím vše během jednoho dne ve svém oblíbeném obchodním domě. Juchůůů, asi brzy vyrazím a ty dárky nakoupím. Jak to máte vy? A těším se na cukroví, vaječný likér, zdobení stromečku… To mi připomíná, nebude v neděli první adventní neděle? Nemám ani věnec doma :-) I tak jsem v klidu, mějte se krásně, V.

Aplikace #VicOciVicVidi

Aplikace #VicOciVicVidi

2. narozeninová soutěž #EOS

2. narozeninová soutěž #EOS