Perwoll

Perwoll

Dnes vám představím nový unikátní prací prostředek Perwoll Care & Repair. Testuji ho pro vás poctivě několik týdnů. Tenhle prací prostředek omezuje žmolky a třepení vláken až o 80 %. Přiznejte se, co uděláte s halenkou, svetrem, šálou když se na ní objeví nevzhledné žmolky? Jen vyslovím slovo žmolky, tak mám husí kůži. Stop vyhazování nevzhledných věcí, doporučuji vyzkoušet Perwoll Care & Repair.

O tom, že začínám prací prostředek testovat jsem vás informovala v článku ZDE.

Menší nebo větší, ale nikdy ne vítané – žmolky! Nikdo z nás si je na oblečení nepřeje a zbavit se jich bylo doposud téměř nemožné. Řešení nyní přináší nový Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %*. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků. Své oblíbené nadčasové kousky můžete tedy směle nosit po dlouhou dobu, protože budou vždy vypadat jako nové!

*Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a látkách s příměsí bavlny při pravidelném praní.

Nevzhledné žmolky vznikají třením při praní a nošení oděvů – malé kousky textilních vláken se začnou třepit a postupně se formují do malých kulatých útvarů. Není třeba věšet hlavu, řešení je na dosah. Receptura Repairzyme® pracího prostředku Perwoll Care & Repair při pravidelném praní pomáhá vzniku nepříjemných žmolků předcházet. V případě již opotřebených kusů oblečení dokáže Perwoll Care & Repair odstranit až 80 %* viditelných žmolků, a to již po několika vypráních.

O tuhle novinku je velký zájem, při spotřebitelských testech až 90 % dotázaných označilo žmolky jako významný problém, se kterým se setkávají při péči o prádlo. 

*Nejlepšího výsledku je dosaženo na bavlněných látkách a látkách s příměsí bavlny při pravidelném praní.

I s tímto přípravkem je však důležité dodržovat správný postup při praní prádla. Doporučujeme prát v pračce při programu pro jemné prádlo a pračku nepřeplňovat. Zde upozorním! Neočekávejte zázraky po jednom vyprání...

Názor Veru Harnol:

Výsledek byl na mém svetru (který je na fotkách) znát po cca šesti vypráních, přiznám se, že jsem prostředku ze začátku nedůvěřovala. Když si vezmu kolik věcí jsem již vyhodila, vzdala jsem pracné ruční odžmolkovávání. Nyní mi x věcí jakoby ožilo, barvy jsou pestřejší, materiál jemnější, vše voňavé (již nepřidávám aviváž) a bez žmolků. Přípravek jsem používala na vše - bavlnu, vlnu, jemné, barevné, černé i na fleky. Mohu se podepsat pod to, že funguje.

Díky atraktivnímu zlatému obalu novinku Perwoll Care&Repair na obchodech nepřehlédnete! K dispozici je v prodeji ve velikostech 1 l, 2 l a 3 l. Vůně pracího prášku je krásná, já miluji vůně pracích prostředků. 

Mrkněte se i na krátké video k pracímu prostředku.

Jaký je váš názor na tyhle novinky? Zkoušela jste to již některá? Kdyby vás něco zajímalo, ptejte se. Veru

Veru začíná pěstovat kaktusy

Veru začíná pěstovat kaktusy

Bez čeho se neobejdu

Bez čeho se neobejdu