Lego Duplo nás baví

Lego Duplo nás baví

Dnes pro vás mám článek o naší další aktivitě, kterou doma rádi a často provádíme (líbil se vám článek o našich vláčcích, takže z toho udělám seriál na pokračování). Milujeme naše Lego Duplo, již máme doma slušnou sbírku. Lukášek se snaží stavět si sám, umí skvělé komíny, je mistr ve stavění komínů :-) Je rád, když mu postavím něco já a mě to baví, takže se vždy ráda přidám. Často stavím tunely, domečky a nově zábavné hřiště. Máme skluzavku a figurky na ni stojí fronty :-) Máme krásnou sbírku zvířátek, jsou tak sladké a hezky provedené. Základ celého hraní je zelená Duplo deska, máme i šedou, ale tu jsem koupila omylem (např zvířátka ani figurky na ni nedrží)...

Máme slušnou sbírku aut - hasiče, policii, sanitku, motorky, letadlo i helikoptéru. Ale měli jsme málo figurek ženského pohlaví, tak jsme pořídili doktorku plyšákovou a máme rázem krásnou maminku do party chlapáků :-) 

Zde je zábavné hřiště v mém podání, vidět můžete zvířátka v ohrádce, pískoviště, bazén, stromečky, květiny a hlavně naši totálně nejlepší skluzavku :-) Skluzavka byla součástí Pirátů.

Pár detailů zvířátek a figurek, teď jsem někde četla, že bychom si měli Lego hýčkat, vše bude mít jednou velmi vysokou hodnotu :-)

Na Vánoce Lukynek dostal vysněnou Duplo vláčkodráhu a k ní i náhradní koleje, ať můžeme postavit pořádný okruh s vyhybkami. Zde se mi moc líbí, že může vláček natankovat. Je až neuvěřitelné kolik figurek se může svézt :-) aneb miluji jeho fantazii. 

Naše sbírka lego boxů. Doma milujeme řád! Tudíž figurky mají svůj box, zvířátka a kostky také...

Líbil se vám dnešní barevný článek? Snad ano. Těším se na vaše komentáře a klidně i fotky vašich ratolestí s legem. Velkou část naší sbírky jsem pořídila na Feedo. Mějte se krásně, zdraví vás sluníčkem sežehnutá Veru.

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Štědrý den 2015

Štědrý den 2015