LoowFatKids

LoowFatKids

Mám pro vás další Lukáškův outfit, bude opět v mých oblíbených barvách. Se vší skromností si myslím že černobílá kombinace Lukáškovi sluší. Dnes vám představím značku LoowFatKids, tuhle značku sleduji x měsíců na Instagramu a před Vánoci jsem se rozhodla udělat první objednávku. Proč mi to trvalo tak dlouho? Eshop se tváří jako zahraniční obchod, je v angličtině a je tam možnost překliknout na slovenštinu. Jsem ráda, že jsem svou první objednávku dotáhla do konce! Byla to objednávka na čepice a ponožky. Netrvalo to dlouho a objednala jsem mikinu a tepláky. 

Zimní čepice s cik cak vzorem a bambulí je dvojitá, s ohrnutým lemem. Čepice má univerzální velikost, je vhodná pro děti od jednoho roku do šesti let. Materiál je 100% akryl. Čepice je vyrobená v České republice. Čepice skvěle sedí na uších, je to jedna z našich nejoblíbenějších čepic, možná i díky bambuli.

Mikina je velmi teplá, oboustranná, se šňůrkami a s kapucí. Jedna strana mikiny je z teplákoviny s potiskem, potisk je z přední i ze zadní části mikiny. Vnitřní strana mikiny je z flísu, bez potisku. Mikina je šitá na Slovensku. Jsme z mikiny nadšení, Lukášek se kouká na zadek a na potisk pandy. Mě nadchlo, že je mikina delší, obzvláště teď v zimě mi to přijde ideální.

Slim tepláky mají kapsy, jsou do gumičky, ale mají i funkční šňůrky. Tepláky jsou potištěné ze zadní strany, z přední čísti jsou vycpané na kolínkách. Jsou ze 100% bavlny, také ušité na Slovensku. Tepláky jsou tak slim, že mírně bojujeme s přetažením přes nožku, ale věřím, že to časem povolí. Velikost tepláků máme 4-5 let ;-)

Jak vznikla značka? Mladý manželský pár ji založil v roce 2011, byli první streetwearovou značkou pro dospělé na SK a v ČR. K dětskému oblečení se dostali v roce 2015. Není to jejich hlavní práce, vše tvoří a navrhují o víkendech a po večerech. Sami si navrhují grafiku, vybírají látky, navrhují střihy, nechávají ušit a poté i nafotí. Já miluji originální věci a to věci pod značkou LoowFat a LoowFatKids 100% jsou!

Dnes vám poprvé představuji Lukáškovy boty Timberland. Nosí je od listopadu, jsou super, díky vysoké podrážce mu není zima od země. Boty i přestože nemají kožíšek tak hřejí. Mohu to potvrdit, dostala jsem je od Ježíška také a ještě mi v nich nebyla zima. 

Fotky pro pobavení :-) tohle je Lukáškův názor na moje focení a jeho pózování :-) Nejsou mu tři roky a mám pocit že je v pubertě :-)

Vše LoowFatKids - čepice, mikina, tepláky; boty - Timberland

Snad se vám dnešní outfit líbil. Takhle vyrážíme například do obchoďáku, do herny, na bazén. Nebo když cestujeme ať je Lukášek v pohodlí a nic ho neškrtí. Těším se moc na vaše názory a komentáře. Neváhejte si z eshopu objednat, já komunikuji s paní Zuzkou a vždy na mě byla milá, odpovídá na x dotazů a dokonce nebyl problém měnit velikost. Mějte se krásně, Veru

Námořnický pokoj

Námořnický pokoj

Abu Dhabi

Abu Dhabi