Soutěž s Feedo

Soutěž s Feedo

Dnes pro vás mám soutěž s Feedo. Vy, co mě čtete pravidelně víte, že s Feedem ráda spolupracuji a že si jejich nabídku a sortiment vždy chválím. Aby to nevypadalo, že jen já dostávám, mám pro vás dárky, které mi pro vás Feedo poslalo. Soutěžit můžete o Skip Hop batůžek a sadu Sassy boxů. Myslím si, že obě výhry jsou vhodné pro holčičky i pro chlapečky. Věci jsem pro vás vybrala já, říkám si, že se začátkem nového školního roku by se věci mohly hodit. Batůžek pro děti předškolního věku a svačinové boxy pro školáky? Uvidíme :-)

Soutěžit můžete o Skip Hop batůžek z kolekce ZOO s motivem tučňáka. Propracované detaily batůžku ladí s veselými motivy na zipu. Přední oddělená kapsa ideální na svačinku s extra kapsičkou na pastelky a pro další nezbytnosti na cesty. Prostorná postranní síťovaná kapsa na pití. Pohodlné nastavitelné polstrované ramenní popruhy. Ucho pro přenášení. Uvnitř batůžku můžete najít i jmenovku, aby se batůžek neztratil. Jednoduchá údržba.

Rozměr balení a specifikace: 0% BPA, bez ftalátů. Výrobek splňuje veškeré bezpečnostní standardy ASTM. Testováno dle směrnic EU. Rozměr (cm): š.28×v.30×hl.13, Materiál: vnější/polyester, vnitřní/polyester.

Druhá výhra je Sassy sada boxů na svačinku. Balení obsahuje sadu 4 boxů s víčky na svačinu: 2 malé, 1 střední a 1 velký box + lžička. Malé boxy lze pro úsporu místa skladovat uvnitř velkého boxu. Těsnící víčka dobře chrání obsah boxů. Vhodné od 6 měsíců.

A co musíte splnit, aby jste se mohli do soutěže zapojit?

  1. Buď fanouškem FB profilu Veru Harnol a fanouškem FB profilu Feedo
  2. Dej LIKE pod foto, kde jsem soutěž zmínila
  3. Napiš komentář pod foto na FB a co mě dnes zajímá? Jak jste vy - maminky zvládly to, že vaše ratolest nastoupila do školky, do první třídy, popř bojíte se toho, že jednou vaše dítě půjde do školky a poté do školy?

Myslím si, že podmínky soutěže jsou snadné, prosím pouze o jeden komentář pod foto. Ten kdo soutěž i nasdílí, bude zařazen do losování dvakrát. Soutěž bude ukončena v neděli 20.9.2015 ve 19:00 hodin. Vítěze vylosuje Lukynek (pokusím se natočit video z losování) v pondělí 21.9.2015 dopoledne vyhlásím vítězku.

Snad se vám soutěž líbí a zúčastníte se. Já se moc těším na vaše komentáře! Dnes jsem se sešla s kamarádkou, která má svou holčičku již pár dní ve školce. Obě dvě to zvládají skvěle! Já se nástupu do školky (za rok) děsím a nějak si to zatím nepřipouštím... Budu ráda za vaše příběhy a jen doufám, že to všechny zvládáte takhle hezky jako má kamarádka. Mějte se krásně, Veru.

Veru poprvé bez dítěte

Veru poprvé bez dítěte

Veru a její iPhone

Veru a její iPhone