Veru a její iPhone

Veru a její iPhone

Na dnešní článek jsem se chystala již dlouho. Jsem ráda, že jsem se k němu konečně dokopala. Dnes to bude o mém mobilu a o mých nejoblíbenějších aplikacích. Již třetím rokem jsem majitelkou bílého iPhonu 4S. Mobil si hýčkám a snažím se k němu chovat slušně! Má nějakou malou oděrku, ale jinak šlape jako hodinky. Mobil držím v ruce často, upřímně přiznávám, že bych se bez něj neobešla... Budu psát o aplikacích, které si člověk stahuje. Samozřejmě že využívám i foťák, budík, kalendář, prohlížeč, atd.

Instagram - Tahle aplikace je moje největší závislost. Díky ní můžu sledovat lidi z celého světa. Ráda přidávám hastagy a sleduji fotky se stejnými hastagy. Leoš Mareš je pro mě hastagový král, ten mě baví a hodně se u jeho příspěvku směji. Na IG sleduji spoustu oblíbených bloggerek, maminek a své kamarádky. Na IG mě najdete jako Veru Harnol - jak jinak.

images.jpg

Facebook - na svém soukromém profilu nejsem moc aktivní, ale mám na FB pár přátel, které ráda sleduji. Já patřím do skupiny lidí, která ráda "lajkuje" (nejsem člověk, který šmíruje a "lajk" nedá). I takové jsem na FB měla. Nebojím se "přátelé" smazat, naopak, když někoho smažu, tak se mi uleví. Opět zde sleduji bloggery, proklikávám se na aktuální články… Nepřijímám žádosti o přátelství.

Facebook Veru Harnol - zde trávím hodně času, na mobilu se mi líbí, že vidím čísla - počet oslovených uživatelů, like, komentáře (za vše moc děkuji - moc mě to motivuje), můžu okamžitě reagovat na vaše komentáře, dotazy. Na články upozorňuji přes PC, ale občas vkládám posty z mobilu. Zde na FB Veru Harnol jsem mnohem aktivnější a                                                       sdílnější než na soukromém profilu.

Modrý koník - díky tomuto serveru jsem poznala pár skvělých (troufám si tvrdit, že i pravých) kamarádek a jejich sladké děti. Ano i pár falešných a závistivých, nepřejících. Já jsem člověk, který se rád seznamuje, ráda poznávám nové maminky a jejich děti, ale v posledních dnech jsem si dala STOP stav. MK je velká závislost, díky němu znám maminky v Praze, Ostravě, Třebíči, Brně, Plzni, atd.

WhatsApp, Viber, Messenger, iMessage - tyhle služby jsou zdarma, je srandovní jak si s každou ikonou spojuji určité lidi. Vím, že má někdo tuhle i tamtu službu, ale vždy si píšeme na Viber a s další kamarádkou jen na WhatsApp. S mým mužem jedině přes iMessage. Moc mě zajímá zdali máte taky všechny tyhle ikony zpráv v mobilu, ještě mi chybí BlackBerry Messenger :-D

Email - bez toho si neumíme představit žít asi nikdo. Každé přihlášení kamkoliv, po vás vyžaduje váš email. Já používám gmail a jsem s ním moc spokojená, gmail se jménem Harnolová jsem měla zaregistrovaný ještě dříve, než jsem manželovo příjmení přijala :-)

 

InstaCollage, PicEdit - v těchto aplikacích upravuji fotky, využívám filtry, ořezávám, přibližuji, tvořím koláže. Můj styl koláží je jednoduchý, nic zaobleného, žádné srdíčka, pusinky, smajlíky. Jen bílé rámování!

Teprve nedávno jsem si poprvé změnila na iPhonu vyzvánění, nyní když mi někdo volá slyším Ellie Goulding (Love me like you do). Miluji tuhle totálně ohranou písničku. Zvuky na SMS, email a další mám typicky iPhounové, jako každý :-D Nikdy bych na Apple iPhone nenadávala, pokud budu někdy měnit, tak téhle značce zůstanu věrná, třeba se někdy dočkám šestky, kdo ví?!? Jaké jsou vaše nejčastěji používané aplikace v mobilu? Těším se na vaše názory. Mějte se krásně, Veru.

Soutěž s Feedo

Soutěž s Feedo

Nový butik Petit Bateau

Nový butik Petit Bateau