Nový butik Petit Bateau

Nový butik Petit Bateau

Přesně před týdnem jsem měla tu čest, zúčastnit se slavnostního otevření prodejny francouzské značky PETIT BATEAU. Prodejna je nově otevřena v Nákupní galerii Myslbek v centru Prahy. Společnost mi dělala skvělá kamarádka Dita s malým Oliverem, děkuji, že jste šli s námi. Dopřáli jsme si výborné sladkosti od Sweet Dots a catering ve francouzském stylu, samá mňamka.

Příjemné překvapení pro nás maminky byl program pro děti. Paní ze Sweet Dots se věnovala dětem a zdobila s nimi cukroví. Paní měla svatou trpělivost a krásně se dětem věnovala! Domů jsme si odnesli plné mističky vlastnoručně nazdobených cukrovinek.

My s Dituš jsme si mohly v klidu prohlédnout krásné věci, které v obchodě nabízí. Obě dvě milujeme námořnické motivy, tudíž to tam pro nás byl námořnický ráj... Dita svým outfitem zapadla, pro mě byla nejkrásnější.

Došlo i na zkoušení a pózování... Pro tohle triko se vrátím ve Dnech Marianne, v obchodě bude 25% sleva na vše. Doporučuji navštívit a pokochat se, jejich materiály jsou moc příjemné a kvalitní.

Absolutní HIT nadcházejícího podzimu jsou pláštěnky! Já bych si vybrala ihned a mají je i pro děti. Líbí se vám to? Je to pro vás HOTxNOT?

Musím říct, že jsme si odpoledne moc užili (my maminky i děti). Děkuji, že jsme mohli být u toho. Prodejně přeji ať si najde své zákazníky a ať se jim na českém trhu daří stejně jako na trhu francouzském. Mějte se krásně, Veru.

Veru a její iPhone

Veru a její iPhone

Pomocníci do vody

Pomocníci do vody