Bepanthen event s blogerkami

Bepanthen event s blogerkami

Začátkem září jsem byla součástí Bepanthen eventu. Byla to akce uspořádaná pro blogerky a jejich ratolesti. Sešli jsme se v resortu  Modrá stodola v Horoměřicích u Prahy. Já jsem na akci jela rovnou z Moravy, kde jsme si Lukáška vyzvedli z prázdnin u prarodičů. Víte co mám na těchto akcích pro blogerky nejraději? Nikdy nevíte s kým se setkáte... Já jsem mohla konečně poznat své oblíbené blogerky osobně, pár jsem jich již znala a úsměv na tváři mi vykouzlil fakt, že holky znají mě :-)

Celá akce byla tááák holčičí, o nádherný Candy bar se postarala má kamarádka Janinka z Great Moments. Dokonalé Cup cakes napekla blogerka Lelí z Lelis Cupcake.

Samozřejmostí bylo, že jsme mluvily o výrobcích Bepanthenu, už dávno není Bepanthen jen krémem na dětský zadeček. Díky paní doktorce Kotalíkové jsme se o produktech dozvěděly maximum, vše jsme během přednášky testovaly a vzorně naslouchaly. Více o výrobcích Bepanthen se dočtete dole v článku...

K holčičímu odpoledni patřilo i skvělé líčení od vizážistky Markéty Smutné z Art studia. Mně osobně Markéta radila, mám v posledních dnech problémy s pletí a rada zkušené vizážistky se vždycky hodí. Děkuji i za líčení.

Jakmile jsme byly všechny zkrášlené, šly jsme zapózovat fotografovi Honzovi Martincovi. Honza je veliký sympaťák a já jsem moc ráda, že jsem ho v akci mohla zažít osobně. Nejvíce mě na fotkách pobavil ten vypínač na šedé stěně :-D Zde musím zmínit, že na akci byly i děti blogerek, bylo tam krásně veselo, spousta smíchu a občas chaos, který k dětem prostě patří. Já jsem Lukáška nebrala, sobecky jsem si chtěla užít holčičí odpoledne sama...

A na závěr setkání byla pořízena společná fotka, zde vám i představím všechny zúčastněné blogerky. Začnu zleva Pavča s malým Honzíkem (Betty&Co.), já (Veru Harnol), Terka (Pure&White), Janča (Janiny blog), Pavla (Ohmybeautifullife), Petra (My home style), Martina (Mámou stylově), Radka (Kusanec), Alice (Mámou stylově) a Lelí (Máma na blogu).

Já používám na Lukáškův zadeček Bepanthen Care mast již od porodnice, jednou jsem experimentovala a koupila jiný výrobek, nevyplatilo se mi to, což mě potom mrzelo... Nyní něco o produktech, které jsme testovaly a které jsou nyní na trhu.

Bepanthen Care Mast je šetrný přípravek pro přebalování každý den, napomáhá chránit namáhanou pokožku před vznikem opruzení. Vyznačuje se regeneračním účinkem a díky svému složení je vhodná i pro velmi citlivou pokožku, a to dokonce i u předčasně narozených dětí.

Obsahuje dexpanthenol, který přispívá k obnově přirozené kožní bariéry. Pokožku regeneruje bez vysoušení – potvrzeno klinickými studiemi. Lehce se roztírá, je bez zápachu a pokožka ji velmi dobře snáší. Vhodná ke každodennímu používání i pro citlivou pokožku.

Bepanthen EXTRA Mast poskytuje extra ochranu, kterou citlivá pokožka malých dětí vyžaduje. Jde o spojení ochranného vitaminu B3, dexpanthenolu a hydratačního olivového oleje pro každodenní ochranu pokožky dětského zadečku proti vnějším vlivům, které mohou způsobit podráždění pokožky (moč, stolice, tření o plenku).

Textura masti má tzv. semiokluzivní efekt. Vytváří na pokožce zadečku tenkou vrstvu, která je voděodolná a zároveň umožňuje pokožce dýchat.

Složení přípravku Bepanthen EXTRA Mast, navržené pro citlivou pokožku ZEJMÉNA pro prvních 12 měsíců života, poskytuje cílenou ochranu zadečku malých dětí. Dexpanthenol pro posílení přirozeného procesu regenerace pokožky. Vitamin B3 pomáhá omezovat působení enzymů stolice (antienzymatický účinek*). Přírodní olivový olej pro udržení optimální hydratace pokožky

Bepanthen Sensiderm krém ulevuje od svědění a zarudnutí pokožky. Přirozeně obnovuje ochrannou kožní bariéru. Hydratuje a regeneruje. Lze ho užívat dlouhodobě. Je vhodný pro nejmenší děti, pro těhotné a kojící ženy.

TIP: Začněte aplikovat Bepanthen Sensiderm krém již při začínajících projevech ekzému, kdy se kůže šupí a začíná svědit.

Bepanthen krém proti striím s trojím efektem obsahuje výtažek z Centella asiatica (tropická rostlina) – stimuluje tvorbu vláken kolagenu a elastinu, a napomáhá tak zabránit vzniku strií. Dexpanthenol a glycerin – vyživují a hydratují pokožku. Udržují ji jemnou, pružnou a elastickou. Olivový olej vyživuje a posiluje kožní bariéru, a tím pokožku udržuje jemnou a hebkou.

Bepanthen Krém proti striím je bez barviv, parabenů a dalších konzervačních látek. Byl speciálně vyvinut pro potřeby budoucích maminek, a protože pokožku nezatěžuje, je hypoalergenní.

 

Na závěr bych chtěla poděkovat holkám, které celou akci zorganizovaly. Byla to jedna z nejpovedenějších a nejuvolněnějších akcí, kterou jsem kdy navštívila. Tolik úsměvů a pozitivní energie. Já jsem se zde setkala se svou kamarádkou Terezkou, krásné a náhodné setkání. Více o Bepanthen výrobcích se dočtete ZDE. Snad se vám dnešní článek líbil a já se budu těšit na vaše názory a komentáře. Zajímá mě, co používáte na dětský zadeček vy? Mějte se krásně, Veru.

Babí léto a B&W kombinace

Babí léto a B&W kombinace

Čistící přípravky Cif

Čistící přípravky Cif