Čistící přípravky Cif

Čistící přípravky Cif

Dnes se budu věnovat mému oblíbenému tématu a tím je úklid domácnosti. Již jsem o sobě x krát v předchozích článcích "práskla", že miluji vůni dezinfekce. Ta vůně pro mě znamená čistotu. Doma mám desítku čistících prostředků, mám dvě koupelny a nechce se mi to přenášet přes celý dům tam a zpět. Dnes pro vás mám recenzi na dva výrobky Cif. Cif je pro mě stará klasika - žlutý obal a tekutý písek v něm :-) ano, mám ho doma! Dnes vám představím pomocníka do kuchyně a do koupelen. Přípravky použiji i na své domácnosti. Aby bylo vidět jak moc jsou účinné, tak jsem doma dost dlouho neuklízela - nemyla varnou desku a umyvadlo (aby nedošlo k nedorozumění).

Baví vás vařit a klidně byste tuto činnost praktikovala častěji, kdyby po ní nenásledoval nutný úklid „zaneřáděné“ kuchyně? Nenechte se zbytečně ochudit o vaše kulinární experimenty! S novým čistícím sprejem Cif Power & Shine odmašťovač zahladíte všechny stopy po přípravě pokrmů rekordně rychle a téměř bez námahy.

Přípravek Cif Power & Shine odmašťovač se skvěle hodí na odstranění mastnoty z trouby, sporáku, digestoře, hrnců i kuchyňské linky. Čisticí sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! V případě zaschlé špíny se doporučuje nechat přípravek chvíli působit.  Díky čistící technologii Lift Action odstraňuje 100% odolné mastnoty. Sprej Cif Power & Shine odmašťovač je k dostání v praktické lahvi s rozprašovačem.

Nyní pojďme nahlédnout na naši plynovou varnou desku, nejčastěji u ní stojí můj muž. Jak je u mužů známo, když vaří, tak nehledí na čistotu. U nás jsou pravidla jasná, Luk navaří a já vše uklízím. Nestěžuji si, jelikož mi to takhle vyhovuje. Takhle u nás vypadá naše varná deska po pár dnech.

Často se pouštím i do údržby smaltových podpěr hrnců, i ty u nás dost trpí...

Varnou desku jsem celou postříkala novým čistícím sprejem Cif Power & Shine odmašťovačem. Jelikož vím, že je hodně špinavá, nechala jsem přípravek působit několik minut. Poté čistím houbou na nádobí a nebojím se použít i z hrubé strany.

Troufám si tvrdit, že prostředek  Cif Power & Shine odmašťovač bude na hodně dlouhou dobu mým dobrým kamarádem a pomocníkem. Musím zdůraznit i jeho příjemnou a svěží vůni, žádný bolehlav. Plánuji s přípravkem vyčistit i troubu, zmaštěné kachličky za kuchyňskou linkou - prostě mi bude zářit celá kuchyň :-)

S vodním kamenem v koupelně válčí asi každá z nás. Běžné přípravky jsou na něj leckdy krátké. Pokud mu nevěnujete tolik pozornosti, kolik si představuje, vrátí vám to v podobě špatně odstranitelné vrstvy „špíny“. Braňte se silou přípravku Cif Power & Shine na vodní kámen, který si poradí nejen s vodním kamenem, ale i dalšími odolnými nečistotami.

Čistící sprej Cif Power & Shine na vodní kámen je vhodný pro všechny, které preferují rychlý a snadný úklid. Sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít hadříkem a koupelna bude hned zářit čistotou. Účinná technologie Lift Action zaručuje odstranění 100% vodního kamene a mýdlových skvrn. Přípravek zanechává čištěné povrchy krásně lesklé a zářivé. Díky praktickému tvaru láhve vám navíc skvěle padne do ruky. 

V koupelně se mi kvůli světlu nedařilo moc fotit, ale myslím si, že špinavou vanu a umyvadlo si dovedeme každá představit. U nás jsou mýdlové usazeniny hodně časté, ruky si myjeme x krát za den a je to znát i na umyvadle.

Přípravkem Cif Power & Shine na vodní kámen jsem opět nastříkala celé umyvadlo včetně vodovodní baterie. Opět nechávám přípravek působit několik minut, poté houbičkou čistím.

Výsledek je super! Jsem nadšená, ta vůně z přípravku se line celým domem. Za mě velký palec nahoru!

Děvčata, určitě tyhle dva výrobky od Cif doporučuji, koupíte je přibližně za 114,- Kč za 750 ml. A mě dnes zajímá, jaké pomocníky máte v domácnosti vy? Co se vám osvědčilo a co ne. Najde se mezi vámi také někdo, kdo má rád vůní desinfekce? Těším se moc na vaše zkušenosti a názory. Mějte se krásně, Veru.

Bepanthen event s blogerkami

Bepanthen event s blogerkami

SOUTĚŽ s Rozbaleno.cz

SOUTĚŽ s Rozbaleno.cz